Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем

Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем

6621_dsc_0213.jpg (75.98 Kb)Для покращення екологічної ситуації з метою ліквідації неприємних і шкідливих запахів на полях фільтрації, ДП «Тростянецьким спиртовим заводом» розроблено та впроваджено комплекс заходів.

Про це повідомляє Тростянецька районна державна адміністрація.


Так, між ДП «Тростянецьким спиртовим заводом» і ТОВ «ЕМ Україна» укладено договір від 1 1 вересня 2018р. №09/01-1 на поставку препарату «Біоактив» - це композиція корисних мікроорганізмів з пробіотичними та регенераційними властивостями, опрацьована професором Теруо Хіга з Японії. Біоактив є сучасним препаратом, що містить Ефективні мікроорганізми та призначений до перетворення стічних осадів та інших комунальних відходів на безпечний органічний продукт. Препарат відповідає стандарту МАОС з органічного виробництва та переробки, еквівалентний Регламентам Ради (ЄС) № 834/2007 та 889/2008.

Технологічним процесом передбачено план по внесенню препарату починаючи з жовтня 2018 року по травень 2019 року, внаслідок чого буде ліквідовано неприємний запах.

Для витримки технологічного процесу, препарат БІОАКТИВ потрібно вносити з осені, для кращого накопичення ефективних мікроорганізмів за осінньо-зимовий період з метою ліквідації неприємних і шкідливих запахів (аміаку та сірководню) та зменшення об'єму і маси осадів, прочищення каналізаційних трубопроводів. А головне витрати на технологію зменшуються вдвічі.

Мікроорганізми, що входять до складу препарату діють за принципом фізіологічної сумісності, тому для мікроорганізмів більш сприятливим періодом їх заселення, розмноження та гармонійного співіснування буде осінній сезон.

Загальна вартість робіт складе 1 940 000 гривень. Даний препарат потрібно вносити 2 рази на тиждень, згідно вищевказаних норм. Загальний об’єм препарату на місяць становить 3200 л з розрахунку на 10 карт.

Окрім того на виконання комплексних заходів ДП «Тростянецьким спиртовим заводом» також проведено озеленення навколо території полів фільтрації, висаджено одну тисячу п’ятсот саджанців граба. Загальна вартість робіт склала 12 000 гривен.9689_dsc_0203.jpg (86.81 Kb)4100_dsc_0208.jpg (85.94 Kb)
5 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 278 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль