Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Кримінал Суд виправдав ладижинця, якого поліціянти звинувачували у керуванні автомобілем в стані сп’яніння

Суд виправдав ладижинця, якого поліціянти звинувачували у керуванні автомобілем в стані сп’яніння

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2516_dai.jpgСуд періодично розглядає справи про притягнення до адміністративної відповідальності в стані алкогольного сп’яніння і зазвичай такі справи завершуються не на користь водіїв. Але ладижинському водієві вдалось уникнути величезного штрафу та довести свою невинуватість у вживанні алкоголю за кермом.

«В судовому засіданні ОСОБА_1 винуватість не визнав, пояснив, що не перебував в стані алкогольного спяніння. Того дня керував автомобілем, підвозив трьох пасажирів, коли зупинився біля магазину «Наш край», підїхали працівники поліції. Його запросили в автомобіль працівників поліції, спитали «будеш дути?», він сказав, що нічого дути не буде, бо не вживав спиртне. Ніяких інших людей, окрім працівників поліції, його та трьох пасажирів яких він підвозив поблизу не було. Після того як поліцейські поїхали, він поїхав до м. Гайсин, забрав дружину, і в Ладижинському МТМО пройшов огляд на стан спяніння, надано висновок, де вказано, що він тверезий», - зазачено в поясненнях водія.

Головним доказом у справі стало те, що через 1 годину 15 хвилин ладижинець пройшов медичне освідування в лікарні, яке підтвердило, що він не знаходиться в стані алкогольного сп’яніння.

Також аргументом суду стало те, що в протоколі не зазначені свідки відмови водія у проведенні медичного освідування, що є обов’язковим у таких справах, то ж ладижинським водіям варто врахувати позитивний досвід водія та врахувати його в своїй водійській практиці.

19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1070 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль