Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Культура, Відео, Топ-5 Студенти Ладижинського коледжу ВНАУ зобразили своє бачення людей з особливими потребами у малюнках

Студенти Ладижинського коледжу ВНАУ зобразили своє бачення людей з особливими потребами у малюнках

Незвичайна акція пройшла у Ладижинському аграрному коледжі. Студентів попросили зобразити своє бачення людей з інвалідністю у малюнках.

Люди з інвалідністю, також, як і всі інші, прагнуть вчитися, працювати, брати участь у громадському та політичному житті, захищати свої права, займатися творчістю, отримувати корисну інформацію, спілкуватися і знаходити друзів.

Про проблеми людей з особливими потребами, подолання суспільних стереотипів, акцентування уваги на тому, що такі люди є частиною нашого суспільства йшлося на акції малюнку «Люди з інвалідністю – це частина суспільства», яка днями відбулася у Ладижинському коледжі ВНАУ. Студенти-бухгалтери 2-го курсу зобразили своє бачення людей з інвалідністю у малюнках та розповіли, що саме вони хотіли виразити за допомогою олівців.


У своїх думках молоді люди зійшлися у тому, що інвалідність не є вироком, адже є багато відомих та успішних людей, у тому числі і спортсменів, є серед тих, хто має серйозні вади здоров’я.

Організатори акції – активісти ГО «Ладижинська громадська рада», наголосили та тому, що жодним законом не можна виправити ставлення однієї людини до іншої, а отже, зміни починаються с кожного з нас.

Ми повинні зробити наше суспільство цивілізованим, в якому інвалідність не буде тавром з глибокою соціальною ізоляцією і дистанцією, а певною ознакою людини, яка може трапитись з будь-ким.

Варто відзначити, що акція була реалізована в рамках проекту «Схід та Захід разом – підвищення спроможності українських місцевих видань» за підтримки Фонду «Освіта для демократії» та МО «Нова генерація» у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії спів фінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Олена Червончук9891_img_58.jpg (73.47 Kb)5643_img_58.jpg (64.07 Kb)2826_img_5853.jpg (71.34 Kb)1364_img_5855.jpg (69.67 Kb)7876_img_5856.jpg (61.88 Kb)3872_img_5858.jpg (47.13 Kb)8772_img_5861.jpg (41.98 Kb)7507_img_5863.jpg (60.76 Kb)0826_img_5864.jpg (52.42 Kb)3178_img_5865.jpg (47.53 Kb)1787_img_5866.jpg (45.66 Kb)5190_img_5868.jpg (41.4 Kb)8741_img_5869.jpg (39.9 Kb)6968_img_5871.jpg (55.85 Kb)
19 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 990 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль