Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin, Вибори мера Ладижина Список імовірних кандидатів від народу на міського голову

Список імовірних кандидатів від народу на міського голову

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1344334298.jpgМинулих вихідних наш ресурс поцікавився у ладижинців кого б вони хотіли бачити на посаді міського голови замість Валерія Коломєйцева.

Для цього потрібно було зазначити своє прізвище. Всього було опитано 300 ладижинців.

Більшість опитаних не змогла вказати жодного прізвища. багато ладижинців вписували прізвище колишнього міського голови Валерія Коломєйцева або не писали нікого.

Але були і такі, які визначились з потенційними претендентами на посаду міського голови. Отже, пропонуємо прізвища тих, кого згадали ладижинці в анкетах.

Найбільш популярною кандидатурою крім Коломєйцева став Юрій Нагорний, якого згадали найбільше в анкетах.

На другому місці Людмила Головашич. На третьому місці колишній директор Ладижинської ТЕС Олексій Данченко.

Четверте місце очолив Михайло Багнюк, депутат Ладижинської міської ради та директор Агенції місцевого економічного розвитку та Людмила Бучко, яка виконує обов’язки міського голови.

Серед переліку тих, кого ладижинці ще хотіли бачити майбутнім міським головою згадувались прізвища: Вітюка, Дудніка Володимира Петровича, Володимира Волковського, Віталія Гулєватого, Юрія Журби, Андрія Сандуляка, Георгія Халабузаря, Олександра Олійника, Андрія Скакодуба, Генадія Пристайчука, Володимира Чернеги, Олександра Горбатюка, Ігоря Магери. Олександра Березницького, Миколу Миська, Володимира Наконечного, Олександра Ткачука та навіть народного депутата Григорія Заболотного.
Ладижинці також могли визначити окремим питанням прізвища відомих в місті громадських діячів та політиків, відомих ладижинців, дії яких вони оцінюють позитивно.

Лідером в цьому опитуванні став колишній міський голова Коломєйцев, якого в анкетах згадали 14 раз.
На другому місті по згадуванням Нагорний, 11 раз.
На третьому Головашич, її згадали 10 раз.
На четвертому місці Якушин – 9 раз.
На п’ятому місці – Перикаш, 5 раз.
На шостому - Михайло Багнюк – 4 рази.
На сьомому – Брушницький, Журба та Бучко, яких згадали по 3 рази.
По два рази згадали в анкетах – Шерника, Гулєватого, Горбатюка, Новицького, Олійника, Березницького, Терепу, Данченко, Ткачука та Сутика.
По разу згадали таких ладижинців: Уманський, Волковський, Дзера, Пшемиський, Скакодуб, Смажелюк, Новосад, Мазур П.Н., Уколова, Патраманський, Король, Пасічник, Денисюк, Вандзіляк, Копйова, Піча, Халабузар, Рослякова, Анущенко, Сандуляк, Чернега, Топалова, Курочко, Алтухов, Стоян.

Отже, спір про те, що в Ладижині немає кандидата на міського голову, якому не довіряють люди, спростовується.

Як бачимо, ладижинці змогли назвати відразу десятка три земляків, яким вони довірили б свої голоси або оцінюють їх дії позитивно.
30 березень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2042 Коментарів: 40
Написав: pasa28 30.03.2014 - 23:59
Добре що зробили це опитування. Тепер можна навести справки за кожного з них.
Написав: антифашист 1.04.2014 - 20:21
И как? Навел справки? Поделись кто есть кто
Написав: Sandra 2.04.2014 - 23:22
Велике прохання до представників партії регіонів та шестірок Коломейцева. Не ображайте смерть Небесної сотні та людей, які мерзли та страждали на Майдані. НЕ СУЙТЕСЬ В МЕРИ - це огидно. ВИ ПРОДАЖНІ, ніякого морального права не маєте навіть думати про те, що можете бути при владі в Ладижині. ГАНЬБА ПРОДАЖНИМ 300-ГРИВНЕВКАМ.
Написав: антифашист 2.04.2014 - 23:42
А можна персонально? Кому заборонено йти в мери? Щоб електорат був в курсі
Написав: Sandra 2.04.2014 - 23:58
Не можуть йти в мери Головашич, Куленко, Скакодуб. Вони найбільше паплюжать смерть Небесної сотні. Головашич бувша рИгоналка, ганьба їй. А юра і андрій разом з рижим мовчки різали свого часу бюджет як хотіли. Тепер всі вони перефарбувалися. ГАНЬБА.
Написав: Arhip 3.04.2014 - 00:07
Шановна сандра. перше питання: чому ви вирішили. що я кудись маю намір висуватись? друге питання: скажіть будь ласка, як і де я міг різати в юридичному відділі бюджет? Просто цікава логіка ваших думок. Також цікаво, як я можу паплюжити память сотні, якщо я з 2005 року не працюю в міській раді і вже 9-й рік разом з однодумцями веду боротьбу з режимом в нашому місті?
Написав: ВасЫль 3.04.2014 - 11:30
"Борець з режимом"! - ха. Ви дуже високої думки про себе. Спустіться на землю і зніміть корону.
Написав: Обама 3.04.2014 - 11:57
З приводу Головашич - да, не місце їй у раді. Бо вже 3 роки має більшість і нічого не робить. А Скакодуба зазря паплюжите. Справді - бореться, як може, в мери не рветься, а спуску не дасть будь-якому, хто всядеться в мерське крєсло.
Написав: антифашист 4.04.2014 - 00:05
Андрій , таки і тут запитаю кого ти привів у політику і хто з твоїх депутатів ти називаєш проститутками. А то твоє мовчання..............тупо тобі не в авторитет
Написав: Valera 4.04.2014 - 00:27
та кого він привів в політику?))) зараз добрешиться до того що Коломейцева він привів в політику))) сміх, тай годі))) просто треба про себе нагадати людям, бо крім своїх його ніхто і не знає в місті)))) срамота і стидоба такому піарщику, який не може сам себе пропіарити)))
Написав: антифашист 5.04.2014 - 20:14
Думаю Андрію,потрібно бути скромнішим і за свої слова відповідати. Повчати і малювати з себе великого Вчителя не потрібно.коли ти хрін що зробив.
Написав: pasa28 6.04.2014 - 17:43
Андрій ти винний у всіх гріхах нашої влади!))))))))))))) Як ти смів 13 років дерибанити міський бюджет)))))))))))
Це ти на хабарі побудував Ковчег!))))))))))))))))))))))
Написав: York 10.04.2014 - 11:02
Хлопці, а Крим з картинки вже можете прибрати! )))
Написав: Силард 10.04.2014 - 12:29
Угорський "Йоббік" зажадав у України повернути "мадярське" Закарпаття. Таку заяву зробив на засіданні ПАРЄ представник партії
Угорщині.
За словами угорського депутата, приводом претендувати на територію Закарпаття є той факт, що на Україні не враховуються права проживають у регіоні угорців.
Напередодні на що проходить у Страсбурзі
засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи, представник партії "Йоббік" Угорщини, заявив, що Україна - "штучна держава", до складу якої, зокрема, входить Закарпаття, яке багато років належало Угорщині. Представник партії Угорщини, яка називається "Йоббік", заявив, що Закарпаття - мадярська земля, і зірвав оплески польських та угорських делегацій та обурені вигуки українських депутатів.
Представник Угорщини нагадав Європі і про проблему не бажають насильно українізуватися угорців, яких "ніхто не визнає на Україні". За словами угорського делегата, в даний час на Україні діють "приховані сили", які намагаються захопити владу, натякнувши таким чином, що населення Закарпаття
потребує захисту. Варто відзначити, що сам "Йоббік" визначає себе як консервативна партія, Чотири роки тому в ході національного голосування отримала 16,7%, ставши третьою, найбільшою партією в Угорщині. Цього року вони об'єднали і навіть примножили свої сили, завоювавши майже кожен п'ятий голос в країні. "Успіх" Йоббіка ", політичної партії, повинен послужити сигналом до пробудження для всієї Європи, - сказав днями президент Європейського єврейського конгресу В'ячеслав Кантор.
Раніше МЗС Угорщини заявив, що країна ставить під сумнів територіальну цілісність і суверенітет "України." Угорщина неодноразово заявляла і вважає референдум актом виявлення права народу на самовизначення, визнає його результат і легітимність приєднання Криму до Росії ", - говорилося в заяві відомства.
В "Прийшов час повернути західні
землі України - вони були в період
сталінського режиму приєднані
до Радянського Союзу, повернути Польщі, Угорщини та Румунії.
Це дійсно були польські землі - Луцьк, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та Рівне. Закарпатська область - це угорці. Ужгород - все
говорять по-угорськи і ніякого відношення до України не мають. І, звичайно, Чернівці.
Три країни - Румунія, Угорщина та Польща. Особливо Польща - 5 областей. Центральна частина України і є "споконвічної України" - без західних земель, які мають дістатися Польщі. Треба щоб патріоти в Угорщині, Польщі та Румунії зробили це. "
Написав: Донецк 10.04.2014 - 14:39
Силард!
Значить присоеденяемся к Польше всей Украиной! Я готов даже выучить Польский как второй государственный язык! Тем более к Польше! Поляки присоедените Украину к Польше будем с Вами объедененными народами противостоять фасшистким окупантам!
Вы умеете вытрухивать комуняк и совок !
Написав: York 10.04.2014 - 21:07
Хлопці! Серйозно кажу, приберіть Крим з картинки! А то якось незручно ... навіть можна сказати, соромно ...
Написав: антифашист 10.04.2014 - 21:38
York, -Крим був і є українським
Написав: KrisBlutenstein 10.04.2014 - 21:39
антифашист, up
Написав: антифашист 11.04.2014 - 18:55
KrisBlutenstein, .Дякую.і хочу.як і асі,щоби мером став гідний і цікавл.кого хочуть Андрій Скакодуб і Ніна Бурлаченко. Чому вони?бо останні років 15 протів рижого.і завжди писали і говорили.що знають хто буде саме тим,хто маєочолити місто. Запитую і Ніну і Андрія.хто має очодить місто???
Написав: ladtank 11.04.2014 - 19:53
Не казнокрад, не корупціонер,не риг....
Написав: антифашист 12.04.2014 - 02:28
Так .і хто????
Написав: ladtank 12.04.2014 - 12:09
антифашист, спи в ночі)))
Написав: антифашист 12.04.2014 - 18:02
Не спится
Все о Родине думаю. А за тревогу большое мерси.
Написав: ladtank 12.04.2014 - 18:07
Золотой ты человек, не жалееш себя))))
Написав: антифашист 12.04.2014 - 18:24
ladtank, спасибо,.у меня даже скупая слеза от твоих слов заботы, Есть еще ,оказывается Люди.
Написав: унаунсо 12.04.2014 - 20:12
Я за пацанов из грапри. Умные идейные .Когда были в дипутатах как могли не давали меровским бредням ходу. Не поддакивали и сопли не жевали как замы мера. Не велись на меровские давалки обещалки . За ето он их не любил но уважал.
Написав: semi 12.04.2014 - 23:14
унаунсо, Ребята хорошие, бесспорно! Магазин в центре города - аренда земли за копейки, неплохой бизнес!Добро дал и мэр и депутаты. Еще жаловаться???
Написав: KrisBlutenstein 13.04.2014 - 13:50
унаунсо, а що таке "грапрі"? і що за люди?
Написав: унаунсо 13.04.2014 - 16:48
Для KrisBlutenstein. грапри ето сокращенно магазин гранпри. Там работают два парня. Таких сегодня тяжело найти . Потому их не очень любили депутаты , когда они там были. Парням до всего было дело . А то что магазин думаю ето не порок . Куда проще ходить спокойно на роботу на 9 утра и в 17.00 назад, чем каждый день думать за людей которым дал роботу и как вести бизнес. Ето не каждому по уму и под силу .
Написав: KrisBlutenstein 13.04.2014 - 17:41
унаунсо, дякую за відповідь.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль