Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Школа волонтерів запрошує молодь до своїх лав

Школа волонтерів запрошує молодь до своїх лав

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9456_pid_chas_zanyattya.jpg

1 листопада в Ладижинському аграрному коледжі відбулась зустріч керівника школи волонтерів з усіма хто виявив бажання поповнити лави добровільних помічників.

Волонтери – це люди, які добровільно розділяють тягар чужих бід та страждань і виконують свою місію цілодобово. Це просто стиль їхнього життя – допомагати іншим.

При Ладижинському коледжі Вінницького Національного аграрного університету діє школа волонтерів, яка налічує близько 20 добровільних помічників.

1 листопада поточного року відбулась зустріч керівника школи волонтерів з усіма хто виявив бажання поповнити лави добровільних помічників. Про це повідомляють у міському центрі соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді.

Присутні отримали інформацію про всі плюси та мінуси непростої, але дуже потрібної волонтерської роботи, та - час на роздуми.
На наступне заняття прийдуть тільки ті, хто твердо вирішив знайти себе у процесі активної (посильної, добровільної) допомоги, здобути нові знання, практичний досвід. Адже молодь захоплюється діяльністю, коли бачить результати своєї участі, у неї з’являється впевненість у собі, своїх силах, знаннях, а відтак – поступово приходить досвід. Такий досвід сприяє зміцненню самоповаги, впевненості, психологічної рівноваги, досягається вищий рівень морального розвитку, активнішого включення у громадське життя, менше простежується психологічні та соціальні проблеми, поступово формується і починає діяти почуття контролю над власним життям.

Волонтер – це той, хто ніколи не стоїть осторонь, він завжди у вирі подій. Саме він є хранителем традиції безкорисливої допомоги нужденним. Якщо ти непосида з гарячим серцем, безкорисливий, уважний до оточуючих, оптиміст, фантазер, романтик і гуманіст – приходь до школи волонтерів. Ми чекаємо на ВАС, звичайні герої!
(довідки за телефоном 6-12-61)

5 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 658 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль