Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Школа волонтерів запрошує молодь до своїх лав

Школа волонтерів запрошує молодь до своїх лав

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9456_pid_chas_zanyattya.jpg

1 листопада в Ладижинському аграрному коледжі відбулась зустріч керівника школи волонтерів з усіма хто виявив бажання поповнити лави добровільних помічників.

Волонтери – це люди, які добровільно розділяють тягар чужих бід та страждань і виконують свою місію цілодобово. Це просто стиль їхнього життя – допомагати іншим.

При Ладижинському коледжі Вінницького Національного аграрного університету діє школа волонтерів, яка налічує близько 20 добровільних помічників.

1 листопада поточного року відбулась зустріч керівника школи волонтерів з усіма хто виявив бажання поповнити лави добровільних помічників. Про це повідомляють у міському центрі соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді.

Присутні отримали інформацію про всі плюси та мінуси непростої, але дуже потрібної волонтерської роботи, та - час на роздуми.
На наступне заняття прийдуть тільки ті, хто твердо вирішив знайти себе у процесі активної (посильної, добровільної) допомоги, здобути нові знання, практичний досвід. Адже молодь захоплюється діяльністю, коли бачить результати своєї участі, у неї з’являється впевненість у собі, своїх силах, знаннях, а відтак – поступово приходить досвід. Такий досвід сприяє зміцненню самоповаги, впевненості, психологічної рівноваги, досягається вищий рівень морального розвитку, активнішого включення у громадське життя, менше простежується психологічні та соціальні проблеми, поступово формується і починає діяти почуття контролю над власним життям.

Волонтер – це той, хто ніколи не стоїть осторонь, він завжди у вирі подій. Саме він є хранителем традиції безкорисливої допомоги нужденним. Якщо ти непосида з гарячим серцем, безкорисливий, уважний до оточуючих, оптиміст, фантазер, романтик і гуманіст – приходь до школи волонтерів. Ми чекаємо на ВАС, звичайні герої!
(довідки за телефоном 6-12-61)

5 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 788 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль