Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Школа волонтерів запрошує молодь до своїх лав

Школа волонтерів запрошує молодь до своїх лав

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9456_pid_chas_zanyattya.jpg

1 листопада в Ладижинському аграрному коледжі відбулась зустріч керівника школи волонтерів з усіма хто виявив бажання поповнити лави добровільних помічників.

Волонтери – це люди, які добровільно розділяють тягар чужих бід та страждань і виконують свою місію цілодобово. Це просто стиль їхнього життя – допомагати іншим.

При Ладижинському коледжі Вінницького Національного аграрного університету діє школа волонтерів, яка налічує близько 20 добровільних помічників.

1 листопада поточного року відбулась зустріч керівника школи волонтерів з усіма хто виявив бажання поповнити лави добровільних помічників. Про це повідомляють у міському центрі соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді.

Присутні отримали інформацію про всі плюси та мінуси непростої, але дуже потрібної волонтерської роботи, та - час на роздуми.
На наступне заняття прийдуть тільки ті, хто твердо вирішив знайти себе у процесі активної (посильної, добровільної) допомоги, здобути нові знання, практичний досвід. Адже молодь захоплюється діяльністю, коли бачить результати своєї участі, у неї з’являється впевненість у собі, своїх силах, знаннях, а відтак – поступово приходить досвід. Такий досвід сприяє зміцненню самоповаги, впевненості, психологічної рівноваги, досягається вищий рівень морального розвитку, активнішого включення у громадське життя, менше простежується психологічні та соціальні проблеми, поступово формується і починає діяти почуття контролю над власним життям.

Волонтер – це той, хто ніколи не стоїть осторонь, він завжди у вирі подій. Саме він є хранителем традиції безкорисливої допомоги нужденним. Якщо ти непосида з гарячим серцем, безкорисливий, уважний до оточуючих, оптиміст, фантазер, романтик і гуманіст – приходь до школи волонтерів. Ми чекаємо на ВАС, звичайні герої!
(довідки за телефоном 6-12-61)

5 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 794 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль