Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Школа волонтерів запрошує молодь до своїх лав

Школа волонтерів запрошує молодь до своїх лав

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9456_pid_chas_zanyattya.jpg

1 листопада в Ладижинському аграрному коледжі відбулась зустріч керівника школи волонтерів з усіма хто виявив бажання поповнити лави добровільних помічників.

Волонтери – це люди, які добровільно розділяють тягар чужих бід та страждань і виконують свою місію цілодобово. Це просто стиль їхнього життя – допомагати іншим.

При Ладижинському коледжі Вінницького Національного аграрного університету діє школа волонтерів, яка налічує близько 20 добровільних помічників.

1 листопада поточного року відбулась зустріч керівника школи волонтерів з усіма хто виявив бажання поповнити лави добровільних помічників. Про це повідомляють у міському центрі соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді.

Присутні отримали інформацію про всі плюси та мінуси непростої, але дуже потрібної волонтерської роботи, та - час на роздуми.
На наступне заняття прийдуть тільки ті, хто твердо вирішив знайти себе у процесі активної (посильної, добровільної) допомоги, здобути нові знання, практичний досвід. Адже молодь захоплюється діяльністю, коли бачить результати своєї участі, у неї з’являється впевненість у собі, своїх силах, знаннях, а відтак – поступово приходить досвід. Такий досвід сприяє зміцненню самоповаги, впевненості, психологічної рівноваги, досягається вищий рівень морального розвитку, активнішого включення у громадське життя, менше простежується психологічні та соціальні проблеми, поступово формується і починає діяти почуття контролю над власним життям.

Волонтер – це той, хто ніколи не стоїть осторонь, він завжди у вирі подій. Саме він є хранителем традиції безкорисливої допомоги нужденним. Якщо ти непосида з гарячим серцем, безкорисливий, уважний до оточуючих, оптиміст, фантазер, романтик і гуманіст – приходь до школи волонтерів. Ми чекаємо на ВАС, звичайні герої!
(довідки за телефоном 6-12-61)

5 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 839 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль