Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin, Топ 3, Вибори 2014 Роботу народного депутата Григорія Заболотного позитивно оцінило 9 відсотків ладижинців

Роботу народного депутата Григорія Заболотного позитивно оцінило 9 відсотків ладижинців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/zab_06_250x200.jpgМинулих вихідних наш ресурс проводив соціологічне опитування в місті Ладижин.

Ладижинці могли дати відповідь на більше десятка питань серед яких ми задали питання про оцінку роботи народного депутата України Григорія Заболотного.

Всього було опитано 300 ладижинців.

На питання про те, як ви оцінюєте роботу народного депутата України Григорія Заболотного на окрузі ми отримали такі відповіді:

Не змогли дати відповідь на це питання та оцінити роботу депутата 35, 76%.

Посередньо оцінило роботу Григорія Заболотного 22. 51%

Відповідно негативно оцінило 32, 4 %, позитивно - 9, 27 %.

Нагадаємо, що серед інших питань ми також задавали питання про симпатії ладижинців на виборах Президента України. Лідером перегонів є Петро Порошенко, якому довіряє 50% ладижинців свої голоси, лідером серед партій є Батьківщина з показником в 29, 3%.
30 березень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 497 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль