Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin, Топ 3, Вибори 2014 Роботу народного депутата Григорія Заболотного позитивно оцінило 9 відсотків ладижинців

Роботу народного депутата Григорія Заболотного позитивно оцінило 9 відсотків ладижинців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/zab_06_250x200.jpgМинулих вихідних наш ресурс проводив соціологічне опитування в місті Ладижин.

Ладижинці могли дати відповідь на більше десятка питань серед яких ми задали питання про оцінку роботи народного депутата України Григорія Заболотного.

Всього було опитано 300 ладижинців.

На питання про те, як ви оцінюєте роботу народного депутата України Григорія Заболотного на окрузі ми отримали такі відповіді:

Не змогли дати відповідь на це питання та оцінити роботу депутата 35, 76%.

Посередньо оцінило роботу Григорія Заболотного 22. 51%

Відповідно негативно оцінило 32, 4 %, позитивно - 9, 27 %.

Нагадаємо, що серед інших питань ми також задавали питання про симпатії ладижинців на виборах Президента України. Лідером перегонів є Петро Порошенко, якому довіряє 50% ладижинців свої голоси, лідером серед партій є Батьківщина з показником в 29, 3%.
30 березень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 597 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль