Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Вибори 2014, Топ-5 Працівник виборчого штабу напав на ладижинського активіста

Працівник виборчого штабу напав на ладижинського активіста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2962_chel.jpg
Як вже повідомлялося, 19 жовтня відбулася зустріч ладижинців з міністром екології та природних ресурсів свободівцем Андрієм Мохником.
Звісно, міністр екології приїжджає до нашого міста не щодня. Тому, таку подію не могли оминути увагою представники ладижинської громадської організації «Народний центр екологічного контролю». Адже, всім відомо, що екологічна обстановка в Ладижині залишає бажати кращого.
Так, член ГО «Народний центр екологічного контролю» Віктор Оплаканський підготував звернення до Андрія Мохника, в якому окреслив найболючіші екологічні питання нашого міста. Серед інших було і питання негативного впливу на навколишнє середовище потужних підприємств «Нашої Ряби».
Невідомо з яких причин працівник виборчого штабу Миколи Кучера Ігор Шевченко, вихватив з рук активіста документи та пішов з ними геть. Серед документів також була політична агітації за Блок Петра Порошенка та бухгалтерські документи.
При спробі Віктора Оплаканського повернути свої папери, виникла штовханина внаслідок якої документ було зіпсовано.
Прикро, що представники кандидата в народні депутати дозволяють собі перешкоджати роботі громадських активістів у той час, коли потрібно об’єднуватися задля процвітання нашого міста і країни в цілому.
20 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 910 Коментарів: 2
Написав: ihor.sheva 21.10.2014 - 12:41
Дивує факт, що автор статті написала цей матеріал зі слів когось, а коментар другої сторони не взяла... Сайт Новини Ладижина, який претендує на об’єктивність, саме зараз і займається маніпуляцією громадської думки.
Якщо би ви запитали свідків цієї події, то дізнались, що пан Оплаканський лише на словах казав, що у нього є звернення до міністра екології, напередодні він вимагав за "своє мовчання" хабар у розмірі 50 тисяч гривень, а після зустрічі з Мохником він ще раз про це нагадав (погрожуючи начебто своїм компроматом). Я попросив пана Віктора Опанасовича показати свій опус, Оплаканський їх показав і одразу почав забирати папірці із рук, чим пожмакав свої папери. Люди які стояли поряд, коли все зрозуміли, стали на мій захист. Адже це є неприпустимим вимагати гроші, і отримавши їх мовчати.... Це не громадська позиція (сподіваюсь, що не всі члени екологічної організації цим займаються).
До речі, у тих паперах не було ні агітації блоку Порошенка ні бухгалтерських документів. Факту драки чи чогось подібного також не було. Єдине що пан Оплаканський - коли вийшов із стану рівноваги - пригрозив зробити магічні ритуали зі свічками і щось таке...
Така поведінка для громадського діяча є неприпустимою. Якщо ви пишите, що це член вашої організації, то я вам співчуваю - толку у вас не буде ніколи...
Partizan
Написав: Partizan 24.10.2014 - 20:01
Знаю Оплаканського, протівна особа. Він може вимагати для себе хабаря, може скандал устроїти на рівному місці. А збрехати для нього все рівно що склянку води випити.
Жаль що я не бачив цю комедію, може плюнув би йому в писок. Любитель магічних ритуалів)))

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль