Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Скандалы, Відео, Топ-5 Організатори Мітингу-реквієму на День Героїв Небесної Сотні не визнали своєї вини і порозвішували ярлики (відео)

Організатори Мітингу-реквієму на День Героїв Небесної Сотні не визнали своєї вини і порозвішували ярлики (відео)

2472_image001.jpg (51.31 Kb)Як ми нещодавно повідомляли, вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Ладижині завершилось скандалом, позаяк під час Мітингу-реквієму, організованому Ладижинською міською радою за участю Народної Самооборони міста Ладижин відбулось кілька невеликих конфліктів.

Головним стала участь в Мітингу-реквіємі потенційних учасників антимайдану та ладижинських чиновників, причетних до організації поїздок тітушок на антимайдан, а також те, що організатори не надали можливості відслужити заупокійний молебен за Небесною сотнею отцю Михайлу.

Про це повідомили на своїй сторінках в соціальних мережах відразу кілька відомих в місті людей, які брали участь в Мітингу-реквіємі.

Але з такою постановкою питання не погодились журналісти комунального друкованого видання Ладижинської міської ради, - газети «Нове місто».

В останньому номері газети журналісти пишуть, що отець Михайло Неміш сам відмовився провести панахиду за загиблими Героями, хоча до проведення Мітингу-реквієму з ним погодили його участь в організаційній програмі.

«На жаль. Так і не відбулася запланована організаторами захоу панахида за загиблими Героями. Відслужити її мав о. Михайло Неміш. За словами організаторів, про це була попередня домовленість. Однак, він так і не скористався підійти до мікрофону та залишив захід»,
- пише «Нове місто».

Чи так це чи ні, важко сказати, оскільки очевидці стверджують, що можливість відслужити панахиду отцю Михайлу не було надано, організатори ж стверджують протилежне.

Але, якщо аналізувати відео Мітингу-рекієму, яке було відзняте громадською активісткою Ніною Бурлаченко, то випливає, що ніхто ніякого слова отцю Михайлу не надавав. Під час оголошення на виступи ведуча не надавала слово о. Михайлу і закритий мітинг був також ведучою та гімном України. То ж виходить, що організатори вшанування Героїв Небесної Сотні не тільки не вибачились перед отцем Михайлом, а і навіть зробили його винним.

28 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2228 Коментарів: 5
Написав: nina 1.03.2017 - 11:01
Коварні люди, наша влада. Нічого святого для них немає. Як мені стало відомо пізніше, вони не хотіли надати слово і Ярославу Станкевичу, сотніку Майдану, який від першого до останнього дня відбув на Майдані. А потім ще в АТО, де був поранений (пояснили це тим що він "Не наш") що мали на увазі під "Не наш", не відомо, гадаю те що він їх дуже налякав під час революції. Але як бачимо оговталися від переляку і, навіть в пірря вбралися і керують кому надати слово, а кому ні.Дякуючи наполегловасті хлопцям з Самооборони, ця провокація була зупинена. І Нагорний об*явив виступ Ярослава.
Написав: Wanch 1.03.2017 - 15:40
Я не бачив що там відбувалося, але в мене є своя думка;
ніякий піп не відслужить панахиду по убієнним, тому що цих убієнних убили організатори Майдану!
Та навіщо убієнним цинізм, який створює держава в главі тих,хто їх розтріляв? Їм не холодно і не жарко.
У нас на сьогодні вряди-годи виявляється, що не Янукович розстрілював Героїв Сотні, а ті, хто зараз при владі!
Ті, хто зробив переворот в державі, ті,- яким була потрібна кров убієнних.
Тому, читав панахиду отець Михайло, чи не читав;
загиблим це,як мертвим кадило.
До речі, у мене є право читати молебень також, як у отця Михайла. Я маю благословення, так що звертайтеся,
якщо батюшка відкаже!smile
Написав: nina 1.03.2017 - 16:25
wanch, Ви не були на зхаході, зато там я була з відеокамерой і зняла для тих хто не зміг прийти, або не знав. Подивіться відео. Може і вас щось зачипить. Мене ця влада, яку ви звинувачуєте у вбивствах дратує, тому я пішла на цей захід і висловила їм все у вічи, що я про все це думаю. Не шкодуйте часу передивіться відео, для вас же я старалась. Там все без купюр, як то кажуть :"Що заглянуло, то і виглянуло"
Написав: Wanch 1.03.2017 - 18:12
nina,
Продивився я ролик! Класс!biggrinbiggrin
Цитую мітинг: " З покоління в покоління це будуть передавати "геройство" тих, хто"...
Від себе добавляю: - ХТО КИНУВ УКРАЇНУ В МОРОК І НЕЩАСТЯ...
ВІРШ: " І Бог їх душі лагідно приймає"...
Від себе: - Богу по барабану, що робиться в Україні!
Землею управляє Люцифір! І в церкві, і в монастирях, і в інших місцях. Всі ми в Аду!

СЛОВА: " Іх подвиг, це ціна нашої свободи!"
Запитання: - Яку свободу ми завоювали? Від кого і від чого? Життя покращало?

ЦИТАТА: " Кожен з нас має пам'ятати, що завдяки їм ми не втратили державність"...
Запитання: А яку державність ми не втратили?
І в якій державності живемо?
Ще доповню: - Ми втратили Крим, а тепер втрачаємо Донбас/Луганськ і це безповоротно завдяки ідіотам в Верховній Раді і Адміністрації Президента!

ЦИТАТА: "Для нас це війна за свою землю"...
Відповідь: У нас це війна за статки олігархів!

ЦИТАТА нашого "героя": "Я бачив кулі, які пройшли переді мною"...
Відповідь: - І ви хочете, щоб я слухав таких ідіотів,
які бачать кулі, щоб я вірив тому дебілізму, який нам нав'язують?
Та ви ж, Ніна, самі бачите, що робиться в нашій країні.
Боже! Та не слухайте ви брехливих програм, не вірте тим служкам, які одержують срібняки, живіть своїм розумом.
Слідуюче покоління буде проклинати нас за те, що ми самі себе кинули в пропасть і стали самою дебільною державою на всій нашій планеті.
""""""""""""""""""
Ось так, Ніна, я зрозумів те, що ти записала!
biggrinА я розказав!
Написав: nina 1.03.2017 - 20:01
Якби я любила будь яку владу і слухала їхне даунське телебачення, а тим більше містечкових пропагандистів, я б ніколи не знімала таких роліків. Ви все правильно зрозуміли, ну може чогось ще трохи не догнали, але я все зроблю щоб такі як ви почули те, про що я хочу до вас донести, при тому не коментуючи їхні маразматичні на всі заходи вигадані і записані одні і ті самі виступи, як ви кажете цитати.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль