Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Афиша Настоятель Свято-Георгіївського собору звернувся за допомогою у будівництві храму

Настоятель Свято-Георгіївського собору звернувся за допомогою у будівництві храму


Архитектурные изделия из искусственного камня.В цьому році виповнюється рівно 20 років з дня, коли було освячено місце під будівництво та закладку фундаменту храму на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, що знаходиться в парковій зоні біля міського стадіону «Авангард».

Будівництво Собору проводиться вже 17 років. Спочатку будівництво здійснював протоієрей о. Сергій ( Маліновський), а вже з 2012 року Собор очолив настоятель храму ієрей Вадим Топілін.

За 17 років спільними зусиллями громади, жителів міста і благодійників було виконано величезний об’єм роботи: розроблено проект храму; закладений фундамент; побудований цокольний поверх; підведені комунікації; територія храму огороджена парканом. 6 років тому будівництво основного храму зупинено через відсутність фінансових коштів.

Саме тому настоятель Свято-Георгіївського собору о. Вадим Топілін вирішив звернутись до всіх, хто може допомогти у фінансуванні будівництва храму за допомогою.

«Не дивлячись на всі труднощі і незручності сьогодні парафія живе повноцінним життям: одне з приміщень цокольного поверху обладнане під храм, де регулярно звершується Божественна Літургія, молебні, панахиди, хрещення, вінчання, відспівування. Наш прихід зростає, і приміщення вже не вміщала всіх бажаючих отримати благодать Божу. Протягом року ми своїми засобами і своїми силами підготували нове приміщення під храм (5 кімнат) в цокольному поверсі. Залили підлогу цементним розчином, обштукатурити і побілили стіни, зробили гідроізоляцію стелі, провели електропроводку, поставили вікна і міжкімнатні двері, придбали найнеобхіднішу церковне начиння. На жаль, при храмі не ведеться Недільна школа, немає приміщення, де можна було б дітям викладати Закон Божий, церковний спів, церковно-слов'янська мова, уроки рукоділля», - пише у своєму зверненні о. Вадим, - Будівництво Свято-Георгіївського собору – довгоочікуваний проект для всіх жителів Ладижина. Храм стане справжнім острівцем святості» і прикрасою не лише нашого міста, але і всієї Вінниччини. Ми сподіваємося на Божу допомогу, а також на чуйність добрих людей, які не будуть стояти осторонь не залишаться байдужими до великої справи. На кожній Божественній Літургії підносяться молитви про творців храмів. І ці молитви будуть підноситися до Божого престолу стільки, скільки будуть стояти храми. Дозвольте мені, як настоятелю Свято-Георгіївського собору, звернутися до вас з проханням про допомогу в будівництві. Сердечно просимо вас не відмовити нам. Ми в свою чергу докладемо всіх зусиль, щоб найближчим часом возсіяли золоті хрести нашого Свято-Георгіївського собору в Ладижині".

Свої пожертви можна переказувати на рахунок Свято-Георгіївського собору.

Банківські р/рахунок 26000055311800
реквізити: МФО 302689
Вінницька філія КБ «ПриватБанк»
ОКПО 25494084
1 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1344 Коментарів: 6
Написав: OstapBender 2.09.2016 - 10:57
Завжди дивувався, нащо біля храму такий паркан? Напади монголо-татарів відбивати?
Написав: 387122984s 4.09.2016 - 14:21
В парку будується ще один храм, український. Будується теж біля 20 років. Ніхто і ніколи з влади чи чиновників не допомагав його будувати. Все з пожертв громади. А там моляться за Україну і наше, українське воїнство. А ми все-таки УКРАЇНЦІ. То може своє потрібно будувати, а не допомагати агентам кремля. Оркам, які нищать все українське і моляться за вбивць України!
Написав: Wanch 23.10.2016 - 08:40
24. Бог, сотворивший мир и все, что в нем, Он, будучи
Господом неба и земли, не в рукотворенных храмах живет
25. и не требует служения рук человеческих, как бы имеющий в чем-либо нужду, Сам дая всему жизнь и дыхание и все.
(Деяния; Гл.17)
Написав: ladbud 22.11.2016 - 19:34
Помогите агентам Кремля.
Написав: Wanch 24.11.2016 - 09:44
ladbud,
biggrinТа які вони агенти Кремля?
Вони агенти Ізраїльського бога Ієгови і Патріарха всієї
Русі Кирила (Гундяєва), який на продажі тютюну
і горілки став мільярдером.
Якби із попів брали податки, як беруть із українців,
то не треба було б позичати в Валютного Фонду гроші.
А ще, якби наші злодії-правителі в Раді платили податки...
Написав: pash 24.11.2016 - 14:42
Ladbud.Не зрозумів-при чому тут -попи, податки, валютний фонд і злодії-правителі?Ось чоловік із багатьма номерами чітко привів порівняння про будівництво українського храму!!!!Я могу лише додати те,що ми українці живемо на Україні і не поважаємо ні себе, ні країну у якій живемо /не всі, а десь біля половини/, а тому і скиглимо, а не відстоюємо свою честь і віру....А хто, як не ми обираємо отих злодіїв-правителів. До речі -у нашому місті три храми московсьного патріархату....Але це нехай залишиться на совісті і вірян і їх пастирів. Я їм не суддя, а лише констатую факти.Але жодної копійки на будівництво даного храму не дам. Не тому, що жалко, а тому, що не хочу підтримувати російську ідею православ*я.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль