Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Вибори 2014 На Ладижинському виборчому окрузі опрацьовано майже 100% бюлетенів

На Ладижинському виборчому окрузі опрацьовано майже 100% бюлетенів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0322_vib.jpg
Вже зовсім скоро стануть відомі результати позачергових виборів народних депутатів України.
Зокрема, на одномандатному виборчому окрузі №17 Вінницької області з центром у місті Ладижин опрацьовано вже 99,53% голосів. Про це повідомляється на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

Лідирує у виборчих перегонах самовисуванець Микола Кучер, за нього проголосувало 42 713 виборців, що склало 47,48%.
Другу сходинку займає висуванець «Блоку Петра Порошенка» Павло Каленич за якого віддали свої голоси 24 229 виборців, відповідно 26,93%.
Замикає трійку лідерів висуванець Радикальної Партії Олега Ляшка Віталій Марчук, якого підтримали 6 119 виборців, що склало 6,80%.
На четвертому місці Юрій-Януарій Шостак представник політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - 5 910 голосів (6,57%).

Інші кандидати не подолали п’ятивідсоткового бар’єру і розташувались у наступному порядку:
Самовисуванець Володимир Грицик - 3,57 %, самовисуванець Василь Сколотяний – 3,10%, самовисуванець Руслан Шевчук 2,42% , Єгор Росляков, представник політичної партії «Опозиційний блок» - 1,80 %, Ігор Попенко висуванець політичної партії «Блок лівих сил» - 1,29% виборців.
28 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 925 Коментарів: 17
Написав: Pyatkovskiy 28.10.2014 - 21:30
Дійсно справедливість на світі є ! І за неї варто боротися!
Було б дуже добре , щоб інші кандидати визнали свою поразку і привітали Миколу Івановича з перемогою. Щоб настав час єднання усіх політичних партій, громадських організацій та простих громадян, заради побудови заможної, сильної, квітучої України. Щоб не було більше в суспільстві бідних. Щоб усього в житті можна було досягнути завдяки своєму розуму та працьовитим рукам. Щоб кожний громадянин мав змогу на власні очі побачити Європу, оцінити її цінності, відчути той дух вільної людини, справедливого правосуддя та справжньої державної соціальної підтримки для тих , хто її потребує...
Я хочу, щоб все це було в Україні! Щоб нікуди не було потрібно їхати.
Щоб кожний гордився своею Батьківщиною!
Написав: nina 28.10.2014 - 21:37
Да для всеобщего счастья и благоденствия в Украине не хватало одного: Чтобы Кучера избрали в парламент. Наконц-то это случилось. Ги! Гип! Урааааааааааа! Заживёёёёёём теперь!!!!!!!!!
Написав: Arhip 29.10.2014 - 01:08
Наче хтось сумнівався в перемозі Миколи Кучера... Його перемога була вже запрограмована, бо реальних конкурентів в нього не було з його вагової категорії. Не розумію взагалі для чого було влаштовувати ці детективи з деякими кандидатами. Каленич попри провальну виборчу кампанію взяв 25% голосів. Все логічно. Перемога Миколи Кучера ідеально вписується в загальну тенденцію цих виборів. Виникає тепер питання, який вектор обере наш депутат. Петра Порошенка чи Арсенія Яценюка. Передбачу, що за умови парламентської форми в Україні краще обрати Яценюка.
Написав: Wanch 29.10.2014 - 07:35
Arhip !
А яка різниця, до якого гурту він приліпиться?
Вони ж усі з одного лона, лиша національність різна.
А повадки то одні,- стати найбагатшим! І недоторканним!
І цього уже не зупиниш.Ти глянь, що робиться в так
званій зоні АТО!
То дійсно - ЗОНА!!! Хлопцям навіть води не постачають,
а самі жруть коньяк.
Поки буде влада таких, як зараз,добра чекати ні від кого.
Поцікавтесь, хто спонсірував Майдан і викинув
на нього СТО МІЛЬЙОНІВ БАКСІВ!
Тоді і питання будуть не потрібні!
Написав: nina 29.10.2014 - 07:59
Хто платить гроші, той замовляє музику. З нашого на то дозволу, та нашої допомоги. Всім давно зрозуміло, що без грошей нема чого сунутись у владу. А для перемоги треба дуже багато грошей. Перемагає той хто більше вклав в передвиборчу кампанію. Іншого не дано. І підлабузникам дуже легко вибирати кумира, бо тих хто вкладає багато грошей у виборчу кампанію, видно по їх витратах. Ось вам і вся фрифметика панове!
aleksandr
Написав: aleksandr 29.10.2014 - 09:44
nina, Можу тільки поздоровити Миколу Івановича з перемогою ...Але нехай пам*ятае , що на Вінничині е ще люди ,яким надоїло жити на колінах і чекати подачок з барського плеча.Так ми програли ці вибори , але нехай пам"ятае в якій боротьбі він отримав свій мандат.Нехай пам"ятае про МАЙДАН 3... І ВСЕ ЗРОБЕ , ЩОБ ЙОГО НЕ БУЛО !!! НЕХАЙ ПАМ"ЯТАЕ ,ЩО УКРАЇНІ ПОТРІБНА ЛЮСТРАЦІЯ !!! УКРАЇНЦІ ЗРОБИЛИ ВИБІР - МИ ЙДЕМО В ЄВРОПУ !!!
Написав: La-la-La-la 29.10.2014 - 10:17
Главное что кандидат от ДЕТК, Росляков не прошол от оппозиционного блока. Ахметов так и продолжает рулить со своей бригадой ПР.
Написав: nina 29.10.2014 - 10:21
aleksandr, я вибори не програвала, я їх виграла. Тому що повністю передбачила їхній хід і не підтримала жодного покідька. Я дуже задоволена результатами виборів. Шкода лише в тому що суспільство не буде вчитися на своїх помилках і не буде розвививатися відповідно здоровому глузду. Ну щож, білі ворони також мають право на життя.
Partizan
Написав: Partizan 29.10.2014 - 17:56
Ось і закінчилися парламентські вибори, майже закінчився підрахунок голосів. Хотілося б поділитися враженнями. Тут сталіністи звинувачували мене в тому що я не люблю/ не підтримую Януярія. Так, не підтримую і не скривав цього. І в чому я не правий? Весь розклад по «Батьківщині» показали люди. Показали тим, скільки голосів вони віддали мажоритарщикам від «Батьківщини» і партії в цілому. Чи може я був не правий коли казав що чужинцям не місце на округах і їм мало що світить? Я називав альтернативу Януярію в особі Головашич і Ніни. Це просто перші імена які мені спали на думку. Так, вони не прохідні, як і Януярій. Але вони свої, їх люди знають. Тут вихваляли Януярія мол скільки добра він зробив для людей. Так чому ж він не балотувався на тому окрузі де робив це добро людям? Там би люди оцінили те добро. Виходить два висновки з цього. Або недолуга політика обласного виборчого штабу, або ніяких добрих справ і близько не було. А так у нас на окрузі Януярій запам’ятався тільки як «человек-скандаліст». Думав що як більше буде скандалити то більше голосів отримає. Політика це не базар.
Що я мав на увазі під «недолуга політика обласного виборчого штабу», так це просто продавалися округи обласним керівництвом «Батьківщини». Обласний керівник брав N-ну суму від кандидата, а що далі буде його вже мало турбувало. І що ми бачимо в результаті таких торгів? А картина сумна. В цілому по країні партія набрала жалких 5 с небольшим процента, по мажоритарних округах по країні перемагає аж два кандидати, плюс Вінниччина залишилась без представника в парламенті від «Батьківщини». Що це, закат партії в цілому? Не знаю. Але я цілком впевнений, що як би в партії було менше лозинських, чайковських і торговців округами такого не сталося. Також не додають популярності партії одвічні «тушки». Скільки «Батьківщина» в Верховній Раді, стільки ж вона масово плодить в своїх рядах «зрадників-тушок». І всі ці часи звинувачувались тільки перебіжчики. Хоча я вважаю що відповідальність повинні нести керівники всіх рівнів. Одні продають місця в списку і в округах, а інші потім не переймаються моральними принципами. Люди все це бачать і потім дають відповідну оцінку.
Чи може я був не правий коли писав, закликав вибрати серед всіх районів округу одного достойного свого представника? Так, не Головашич. У нас в місті є більш достойна і поважна людина. Це депутат облради Березницький. Хіба він не зміг би скласти достойної конкуренції іншому депутату облради? І саме головне що він в тищу разів кращий Януярія. І вже на 17-му окрузі не був такий передбачуваний переможець. Була б цікава дуєль двох керівників двох потужних підприємств округу. А так напевно Березницький не захотів відвалити баблоси Щербаківській, а Щербаківська не захотіла задурно віддати округ))) І в підсумку маємо те що маємо. І звинувачуємо всіх і вся що Кучер переміг. А що було зроблено щоб Кучер не переміг? Запитую Сталіна, Чайковського і Ко. Крім дебільних лозунгів і криків аж нічого.
Плюси виборів в парламент:
1. В цілому майбутній парламент буде мати конституційну, проевропейську більшість. Точніше повинен мати таку більшість.
2. Нарешті не буде жодного представника комуняцьких покидьків.
3. Як на мою думку то в новому парламенті буде дуже багато нових облич
Мінуси:
1. «Свобода» не проходить в парламент. Ось це дійсно жаль. Їх буде не хватати.
2. В парламенті будуть шуфричі, ківалови і всяка шваль. Хоч і в меншості. Надіюсь що Ярош з Березою начистять їх фейс.
Написав: Pyatkovskiy 30.10.2014 - 10:06
Ещё никто не получил корочку депутата, а он уже плохой. Его уже не хотят. Находятся запроданцы специально раздувающие подобные мнения в обществе.
Успокойтесь ! Выборы закончились ! Пора за работу!
Написав: nina 30.10.2014 - 10:37
В добру путь! І нехай Бог вам допомагає!!!!
aleksandr
Написав: aleksandr 30.10.2014 - 23:51
Partizan, Слава Кучеру !!! Слава олігархам з добрими намірами !!! Слава майже половині людей нашого округу з просовкою рабською свідомістю !!! Даеш "МХПі" порядки на терени України !!! СЛАВА "ГЕРОЯМ" , ЯКІ ВІДКРИВАЮТЬ БІЗНЕС В РОССІЇ !!! КРАЩЕ ДЕПУТАТА НАМ НЕ ПОТРІБНО !!!
Написав: Wanch 31.10.2014 - 08:13
Слава одурманеним людям, які хвалять олігархів-живодерів!
Ура!
Вчора по телику показували депутатів, які розказували,
як стають "НАРОДНИМИ" депутатами.
Так ось; Богословська і ще декілька "бувших" олігархів
в Раді сказали таке; в основному всі "народні"
це ті, хто заплатив за місце в Раді ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ
ДОЛЛАРІВ!!!!! Ос вам і : -СЛАВА ОЛІГАРХАМ!

День тишины.

Все в ожидании;
Ждут левые и правые,
Радикалы и не формальные.

Все надеются,-
Старое перемелится
И в прежние кресла,
Как всегда угодные
Сядут бессменные и народные.

И по - новому Жизнь - малина
Теплые кресла
Деньги, власть, крутая машина.

Голосуй пролетарий за чужой
Род и единый.

А РОД твой на время нужен,
Когда в кресла садятся нужные.
Спеши, пролетарий,к прозрачным урнам
К власти идут всё те же курвы.
Написав: nina 31.10.2014 - 09:26
Wanch, я бы немного перефразировала окончание: "К власти пришли всё те же курвы"!!!!!! А всё потому, что народ-голодранец любит чтобы другие, но не он (народ) были богатыми! Без денег сейчас бесполезно соваться во власть. Успокаивает немного только то, что туда прошли Ярош, Береза, Гаврилюк,Парасюк. Посмотрим выдержат ли они испытание властью и деньгами.
Написав: Wanch 31.10.2014 - 21:34
Нина!
Если они оказались вдруг без "интереса",-
их сломает система.
Потому что система, это - власть и деньги!
Написав: nina 1.11.2014 - 10:44
Я о том же.
aleksandr
Написав: aleksandr 4.11.2014 - 01:00
nina, СИСТЕМА НЕ ПОЛОМАНА... СМЕНИЛИСЬ ТОЛЬКО ЖИРНЫЕ ФЕЙСЫ ЗА РЕДКИМ ИСКЛЮЧЕНИЕМ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль