Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Влада, Топ-5 Муніципальна поліція шукає чеки з адресами на стихійних сміттєзвалищах

Муніципальна поліція шукає чеки з адресами на стихійних сміттєзвалищах

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0879_smit.jpegМуніципальна поліція вигадала новий метод вирахування неблагонадійних ладижинців, які засмічують околиці Ладижина, вивозчи туди своє сміття.

Про це повідомило комунальне видання газета «Нове місто».

Як виявилось, муніципальні поліцейські зафіксували вивезене сміття обабіч дороги за вулицею Пасічна. В одному із пакетів було знайдено чек з прізвищем і домашньою адресою жінки, яка проживає в будинку № 51.

«Коли ми приїхали за вказаною у квітанції адресою, нам відчинила жінка. Перші її слова, коли вона побачила нас, були такі: «Я сміття не вивозила!» Хоча ми ще й слова не встигли сказати»
, - говорить начальник муніципальної поліції П. Осадчий.

Слід відмітити, що біля квартири жінки стояла чергова партія будівельного сміття в пакетах.

На жінку було складено протокол і вона буде вимушена сплатити штраф.

Але це не перший випадок. Працівники муніципальної поліції будуть вираховувати і в подальшому власників сміття. Які вивозять його на околиці міста.
29 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1610 Коментарів: 6
Написав: nina 29.03.2017 - 14:36
Мораль: Не викидайте чеки і поштові конверти в сміття. Паліть їх на кухні або закопуйте на городі.
Написав: ВЛАДИЖИН 30.03.2017 - 11:00
ще один доказ тупості поліції, нормальна поліція своїх методів розкриття злочинів не розповідає, тепер вони ще більше ускладнили собі роботу.
Написав: Wanch 30.03.2017 - 19:39
ВЛАДИЖИН,
Ну чому ж. Мене ось уже гвалтують третій місяць, щоб я заключив договір на вивіз мусору. Про те, що я написав листа Меру міста і чекаю відповідь, вони не хотять і слухати, хоча Муніципальна поліція, як це; підвласна Меру. Та, ладно, я мусор вивожу, в контейнер, який оплачую ось уже 31 рік.
Але новим поліцейським це мало! Їм потрібна вислуга, ось і стараються! Я не в обіді! Прийдеться захищатися в суді!
Але, коли наші містяни (бувші не так давно сільськими жителями)викидають мусор не лише в полосах насаджень, але і на вулицях старого Ладижина, я б сам поломав би їм руки. Ніна! Не треба підтримувати тих паскуд, що гадять на дорогах, в лісопосадках і в інших містах, їх треба штрафувати так, щоб вони, сволота, не мали за що купити буханку хліба.
Тоді зрозуміють.
А ТО: - ХОВАЙТЕ ЧЕКИ! Я і тебе змушений назвати ...
сама розумієш, ти така ж злочинниця, як і ті, хто гадить в довкіллі!Твоя порада - злочин!
Написав: nina 30.03.2017 - 21:32
Wanch, прочитайте мій блог під назвою "Бережить природу для нащадків" Коли ви вже зрозумієте, де правда, а де звичайне глузування над темою. коли ви вже не будете думати що існує лише дві думки:"Одна моя, а друга неправильна" Прокиньтесь від своєї значимості.
Написав: Wanch 31.03.2017 - 08:26
nina, А чого тут обіжатися? Ось твої слова:

"Мораль: Не викидайте чеки і поштові конверти в сміття. Паліть їх на кухні або закопуйте на городі. "
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Це пряма підтримка, щоб люди і далі смітили, але без чеків.
Не у каждого містянина є огород, та й прикопувати бумагу буде лише дурень. Бумагу можно спалити і це буде хорошою органікою проти шкідників.
Я в своєму житті ніколи не викидав мусор під кущі,
але бачив, як по вулиці старого міста пролітала машина,
і жінка (не чоловік) через вікно викидала пакет із мусором. І таких пакетів доволі багато валяється на дорогах. У нас на сьогодні всі стали великими цабе, по іншому - "городяни!" Це вчорашні паланські, маньківські, гутянські, василівські, оляницькі, четвертинівські і т. д.
Отже, те про що я кажу, це - правда і тут немає возвеличення себе милого.
Я знову проглянув твій ролик від 22 лютого.
Дуже хороше відео! Але твої слова чомусь суперечать тому, що ти показала раніше.
Твої слова, щоб люди не викидали чеки в сміття, це проста порада, щоб сміття викидали де попало, але без чеків.
То ж, слідкуй за правильною думкою, і не звинувачуй мене в самолюбстві.
Хоча себе треба любити, бо в нас на сьогодні лише одна ненависть між людьми.
Написав: nina 31.03.2017 - 21:25
wanch, ви як завжди, недочитуєте. Перше слово МОРАЛЬ, подивіться в словнику що воно означає. Згадайте Крилова:"Мораль сей басні такова,..."

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль