Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада, Топ-5 Людмила Головашич та Валерій Коломєйцев взяли участь в обласних обговореннях медичної реформи

Людмила Головашич та Валерій Коломєйцев взяли участь в обласних обговореннях медичної реформи

4645_dsc_0723.jpg (.21 Kb)26 січня під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської, за ініціативи депутатів обласної Ради, представників місцевого самоврядування районів та міст області відбулась зустріч із заступником голови – директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігорем Івасюком та директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмилою Грабович щодо формування госпітальних округів. (До речі, по телевизору ця проблема висвітлювалась неодноразово)

Про це повідомляєтьс яна сайті Вінницької ОДА.

До обласної Ради надійшла низка офіційних листів, рішень сесій та звернень від депутатських корпусів різних рівнів рад. Людмила Щербаківська розпочала розширену зустріч та повідомила присутніх, що згідно з нормативними документами, до складу госпітального округу повинна входити одна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування першого або другого рівня.

Людмила Грабович презентувала основні етапи здійснення медичної реформи протягом 2016-2020 років. В цих обговоренняї взяли участь також і представники від Ладижина, - депутат Вінницької обласної ради Людмила Головашич та міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев, якітакож було надано слово для виступів.

Підсумком відкритої зустрічі стало створення робочої групи у складі постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради, трьох представників Департаменту охорони здоров’я ОДА, по одному представнику від фракцій в обласній Раді, присутніх на зібранні голів районних, міських обласного та районного значення рад.

Крім того, депутати обласної Ради ініціюють збір підписів для скликання позачергової сесії щодо розгляду питання формування госпітальних округів та прийняття відповідного рішення з подальшим направленням його до Міністерства охорони здоров’я і Кабінету Міністрів України.
27 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1700 Коментарів: 7
Написав: pash 28.01.2017 - 11:23
У китайців є прислів*я. чи прокляття-щоб ти жив під час перемін /реформ/. Ми ж живемо постійно, як не у революціях то у реформах. Ладижин вже відносився і до Гайсина, І до Тростянця. А на початку 60-х всі разом були під опікою Тульчина.Нібито правильно робилось-укрупнення, зменьшення управлінського апарату. і фінансових витрат.Нібито і зараз правильно робиться-адміністративно_територіальна реформа. медицинська. Але правильна задумка залишиться задумкою, тому що не було і не має системності і відповідальності у цьому.Правильні задумки-не виконуються на місцях.Я знову повернусь ло виступу мера на сесії -людина не знає предмету мед.реформ-цілей і напрямків, не знає що таке перший рівень і у якому законі це записано- повчає депутатів і готує звернення....Дивно????Людина посилається на ст 49 конституції не розуміє різниці між держаним і комунальним медицинським закладом- говорить про реформи-агітує проводити протестні заходи... Дивно?Але за цією дивацькою риторикою я особисто бачу те,що він боїться втратити- кошти /субвенції/ із державного бюджету. Йому абсолютно начхати на те,що у нашій лікарні такі послуги були і є неякісними. Контролю з боку міського голови і ради у цілому як не було так і не має.Тому,що у мера не було і не має системи і досвіду , а є лише голий популізм і демагогія.Хто не вірить-йдіть на акцію протесту побачите що із цього вийде. Все вже наперед сплановано.. Я недарма згадав адьіністративно-територіальну реформу...Так я знайшов вислів мера- у комунальній газеті, яка звучить так- нам териториальная реформа не нужна..Точнісінько так йому і не потрібна медицинська реформа!!! Його "устраивает нынешнее положение дел"-коли він у Ладижині царь,бог і менеджер /читай-хазяин/
Написав: Wanch 28.01.2017 - 11:53
pash,
Я не знаю, так це чи не так?
Але, на мою думку, а для чого потрібна територіальна реформа? Знову ж таки, місто Ладижин прив*яжуть до якогось населенного пункту, (до того ж Тульчина,
або Немирова). В Ладижині не залишиться ніякої установи,
ніякого органу, ні прокуратури, ні органів труда,
ні пенсійного фонду, ну, НІКОГО, до кого за звичай звертається по допомогу людина.
Треба за самою маленькою дурницею їхати в ... НЕМИРІВ!
ТОМУ І НЕ ПОТРІБНА МЕРУ ТЕРИТОРІАЛЬНА РЕФОРМА!
А ТОБІ - ПОТРІБНА?????
Тому і реформа з медициною, така ж АФЕРА, як із територіальною реформою.
Думаєш; якщо Мер не буде Мером, то у нього не буде за що прожити? Буде!
А от куди ти, та інші забігають, коли буде потрібно звернутися в органи влади?
В Немирів, або ще дальше!
ТАК КОМУ ПОТРІБНА ЦЯ НЕДОЛУГА РЕФОРМА?????????????????
Тут не Мера треба винуватити, а думати своєю головою!
Написав: pash 28.01.2017 - 12:19
Wansh.Щоб я не видумував велосипед і не вів полеміку із тобою рекомендую-зайди на сайт lada fm- там є про реформу дуже інтересна публікація.Щодо мера, хочу ще раз повторити-мені особис все рівно що він є, що його не має! Але у мене є певний життєвий досвід- Я впкрше його сформулюю- Я зневажаю політиків і тих хто порушує присягу /Незалежно-носить, чи носив погони, чи він державний службовець, депутат, чи посадова особа місцевого самоврядування/ Коли подібні особи порушують закони -для мене вони клятвопорушнини /продажні/ Я нехочу вести із тобою полеміку лише по одній причині-ти не читав жодного закону який стосується територіальної реформи. Не розумієш принципів-верховенства права. Я не ображаю ні тебе ні кого.. Але у нас постпають не позакону. А по народному прислів*ю-закон,як дишло. По принципу"_Я начальник- ти дурак. Ти начальник- я дурак" Я такий же пенсіонер, як і усі, я такий же житель Ладижина як і усі...Але я ніколи не визнавав ні мера,ні його команду-владою І не визнаю. Я підтримую той принцип, що прописаний у Біблії... Вибачаюсь, за,можливо невірний переклад-" Не створюй собі кумира ні на небі і на землі"
Написав: Wanch 28.01.2017 - 12:24
pash,
Та нічого! Мене так саме болить серце, як і тебе!
Якби ж то ці клятвопорушники були в місцевих органів.
Але ж ця зРАДА там в на вершині влади.
Написав: pash 28.01.2017 - 14:17
Wansh. Все насправді набагато складніше... Але я знову повернусь до біблії, хоча я у нії не великий знавець.Стверджують,що у біблії написано-вся влада від бога...Хоча я особисто не знаходив подібного словосполучення...Кесарю кесарево, а богу богове-знаходив..Але суть не у тому. Я вважаю, Біблія-це закон /божий,інших цивілізацій=не має різницІ/ Головне,шо це закон який діє тисячоліття і його необхідно дотримуватися , тобто виконувати . А чи всі навіть істинно віруючі християни його виконували і виконують.??? А релігій і релігійних течій у нас на Україні дуже багато...Приблизно така ж ситуація із Конституцією України...До речі- Конституція-ОДНА. Правда законів віл неї пішло багато....І є окремі закони,які прямо їй суперечать. І кожен тлумачить по своєму, як йому вигідно!!!Ось проблема. Я особисто маю середню і вищу освіту, правда за совкових часів.Але, потрібно віддати належне, нас заставляли вчитись, рідко хто -блату, проскакував. Я веду до того, що мене вчили як і коли можна тлумачити закони.. Так ось, що мене тривожить- не можна самовладцям-неукам тлумачити закони. Вони обрані для того,щоб захищати наші інтереси... Врни цього не роблять.Теж саме стосується тих хто на горі. Хто обирав президента-народ.Хто обирав депутатів у верховну зраду-народ. А хто .зараз плаче і скаржиться-той самий народ. А тепер дай відповідь на одне запитання- чому це так? Я висловлю свою версію.. Вона відносно проста-перевірена історією- народу потрібно- хліб і видовиська.!!!!
Написав: Wanch 28.01.2017 - 20:35
pash, Дійсно, все ДУЖЕ набагато складніше!
Не буду тлумачити Біблію, чи Євангелію, але скажу коротко, що в Біблії не написано, що вся влада від Бога.
Там написано, щоб люди виконували ЗАПОВІДІ ВІД БОГА!
Правда, якби я порозказував про те, хто і як ту Біблію писав і переписував, то тобі б не хотілося б і згадувати про попів. Біблію написали для нас євреї! Для себе - ТОРУ,лише для євреїв, де сказано, що ми не є люди, ми - гої, з якими можно робити що завгодно; катувати, вбивати, грабити, тримати в рабстві, і за те, що, наприклад, єврей уб*є гоя, тобто когось із нас, то йому за це немає гріха, бо ми для них тварини.
Ось і вбивають наших синів євреї, правда, руками самих українців. І брат вбиває брата!
Ось тому і тим, хто при владі, треба чим побільш винищити нас , українців. Тому і упразняють лікарні, щоб люди не мали змоги лікуватись.
Ти кажеш за Конституцію. Про яку Конституцію йде мова?
Її у нас немає, її перекроїли, як вигодно їм, тим хто при владі, а при владі хто? ЄВРЕЇ!!! ПОГОЛОВНО!
Хто у нас депутати? ТЇ, хто заплатив кілька мільйонів
доларів за своє депутатство.
Кажеш, що ми їх вибирали? Та ні! Їх провели в Раду
і тих, хто на сьогодні вигодний владі.
А хіба влада прийшла чесним шляхом? Вона залита по лікті в крові тих, хто стояв на Майдані і зробила в країні звичайний кровавий переворот.
Хіба ти живеш краще, ніж жив при "зрадникові" Януковичеві? Ти живеш в ПЯТЬ-ШІСТЬ разів гірше, ніж жив до цього.
Чому зараз мовчать ті, хто виганяв мене, тебе, інших, з моєї рідної землі,тих хто не вірив і не вірить цій владі?
Тому що і вони уже зрозуміли, кого привели до владних коридорів. Ще є не прозрілі, але і вони скоро зрозуміють хто є хто!
Історія бреше; народу не потрібні видовиська! Їм потрібне благополуччя, мир, любов і розвиток суспільства в добрі і злагоді.
ПОКА НАМИ БУДУТЬ УПРАВЛЯТИ ЛЮДИ НЕ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОСТІ НАША ДЕРЖАВА ЗНИКНЕ З ЛИЦЯ ЗЕМЛІ!
Ось тому і переписуються Закони, Конституція, накладаються податки, знищуються шкільні заклади, лікарні, тощо...
Написав: pash 28.01.2017 - 21:40
Wansh У нас різні точки зору через різні підходи у нас абсолютно різний лосвід. Я проти створення ворогів незалежно від національності. Ти сам собі протирічиш. Не може бути миру,любові і т.п. при нагнітанні ворожнечі, Це абсурд....Мене особисто і моїх рідних ніхто не виганяв із Ладижина. Мої предки спокон віків проживали тут.Мирно співіснували із різними національностями. які тут проживали. Випадки протирічь були, коли робили провокації ті,що рвались до влади. особливо при совках.Так нас виховували на принципах справедливості,Рівності. інтернаціоналізму. На ділі ж плодили ворогів народу, А по біблії я сказав, що я не великий її знавець...А тому сказав про неї як закон і тільки....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль