Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Ліквідовувати стихійні сміттєзвалища в Ладижині будуть правопорушники

Ліквідовувати стихійні сміттєзвалища в Ладижині будуть правопорушники

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1250_img_2551.jpgВ лютому місяці виконавчий комітет Ладижинської міської ради має затвердити новий перелік суспільно-корисних робіт до яких будуть залучатись правопорушники до яких застосовано такий вид стягнень, як громадські роботи.

Попередній перелік було затверджено ще 28 січня 2014 року.

Загалом в переліку 7 потенційних об’єктів на яких будуть працювати ладижинці. Це: парк у старій частині міста біля Меморіалу загиблих воїнів, площа Фонтанів, автобусні зупинки, стихійні сміттєзвалища, кладовища, пибудинкова зона житлового фонду «Ладжитлосервіс», вулиці міста, села Лукашівка та селища Губник.

Також виконком затвердить і види робіт, які будуть виконувати правопорушники на таких об’єктах. В переліку таких робіт зазначено 19. Це і побілка бордюрів та дерев, і фарбування, і згрібання листя, і полив та копання клумб, і підмітання вулиць, і косіння газонів та інші роботи.

Тож, якщо ви вчинили адміністративне правопорушення, а особливо якщо йде мова про водіння транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, то доведеться попрацювати на місто.

22 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1397 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль