Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Ліквідовувати стихійні сміттєзвалища в Ладижині будуть правопорушники

Ліквідовувати стихійні сміттєзвалища в Ладижині будуть правопорушники

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1250_img_2551.jpgВ лютому місяці виконавчий комітет Ладижинської міської ради має затвердити новий перелік суспільно-корисних робіт до яких будуть залучатись правопорушники до яких застосовано такий вид стягнень, як громадські роботи.

Попередній перелік було затверджено ще 28 січня 2014 року.

Загалом в переліку 7 потенційних об’єктів на яких будуть працювати ладижинці. Це: парк у старій частині міста біля Меморіалу загиблих воїнів, площа Фонтанів, автобусні зупинки, стихійні сміттєзвалища, кладовища, пибудинкова зона житлового фонду «Ладжитлосервіс», вулиці міста, села Лукашівка та селища Губник.

Також виконком затвердить і види робіт, які будуть виконувати правопорушники на таких об’єктах. В переліку таких робіт зазначено 19. Це і побілка бордюрів та дерев, і фарбування, і згрібання листя, і полив та копання клумб, і підмітання вулиць, і косіння газонів та інші роботи.

Тож, якщо ви вчинили адміністративне правопорушення, а особливо якщо йде мова про водіння транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, то доведеться попрацювати на місто.

22 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1200 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль