Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Ліквідовувати стихійні сміттєзвалища в Ладижині будуть правопорушники

Ліквідовувати стихійні сміттєзвалища в Ладижині будуть правопорушники

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1250_img_2551.jpgВ лютому місяці виконавчий комітет Ладижинської міської ради має затвердити новий перелік суспільно-корисних робіт до яких будуть залучатись правопорушники до яких застосовано такий вид стягнень, як громадські роботи.

Попередній перелік було затверджено ще 28 січня 2014 року.

Загалом в переліку 7 потенційних об’єктів на яких будуть працювати ладижинці. Це: парк у старій частині міста біля Меморіалу загиблих воїнів, площа Фонтанів, автобусні зупинки, стихійні сміттєзвалища, кладовища, пибудинкова зона житлового фонду «Ладжитлосервіс», вулиці міста, села Лукашівка та селища Губник.

Також виконком затвердить і види робіт, які будуть виконувати правопорушники на таких об’єктах. В переліку таких робіт зазначено 19. Це і побілка бордюрів та дерев, і фарбування, і згрібання листя, і полив та копання клумб, і підмітання вулиць, і косіння газонів та інші роботи.

Тож, якщо ви вчинили адміністративне правопорушення, а особливо якщо йде мова про водіння транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, то доведеться попрацювати на місто.

22 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1459 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль