Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Афиша, Топ-5 Ладижинці візьмуть участь в конкурсі проектів та ідей вирішення проблеми безпритульних тварин

Ладижинці візьмуть участь в конкурсі проектів та ідей вирішення проблеми безпритульних тварин

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8603_hqdefault.jpg Як відомо, така здавалась би нескладна проблема з безпритульними тваринами, поставила місцеву владу в Ладижині в глухий кут, адже вирішити її ні кращий мер України Валерій Коломєйцев ні його команда не можуть.

Але проблема безпритульних тварин в Ладижині з кожним днем все більше дошкуляє ладижинцям та створює масу незручностей, тому її таки треба буде вирішувати. І вирішувати її буде потрібно саме місцевій владі, а не Президенту України чи Кабміну, як це намагається довести мер Ладижина.

Можливо саме тому громадська організація «Ладижинська громадська рада» вирішила долучитись до вирішення цієї проблеми та оголосила конкурс проектів та ідей, спрямованих на вирішення проблеми безпритульних тварин в Ладижині. Інформація про це розміщена в блозі Ладижинської громадської ради. (До речі, бажачим створити власний Інтернет-ресурс радимо звернути увагу на кращий платний хостинг сайтів - хостинг Україна )

Бажаючі взяти участь в конкурсі мають описати свою ідею у вигляді проекту об’ємом не менше однієї сторінки друкованого тексту з розміром шрифту – 14 та шрифтом Times New Roman.

Запропоновані проекти щодо вирішення проблеми безпритульних тварин повинні ґрунтуватися на ідеях гуманності та відповідати нормам чинного законодавства України щодо заборони жорстокого поводження тварин. Будуть вітатися економічні розрахунки в проектах.

Свої проекти можна надсилати на електронну пошту: sobor24321@ukr.net в строк до 20 квітня 2016 року.

Переможець буде визначений шляхом голосування на міському громадському сайті «Новини Ладижина» на якому буде розміщена форма голосування. Голосування буде тривати до 10 травня цього року. Переможець отримає від організаторів конкурсу - 500 грн.

Кращі пропозиції ляжуть в основу міської програми вирішення проблеми безпритульних тварин в місті Ладижин, яка в свою чергу буде внесена на розгляд Ладижинської міської ради після того, як громадська організація «Ладижинська громадська рада» її розробить на підставі пропозицій ладижинців та з врахуванням успішного досвіду інших міст та країн світу.

То ж сподіваємось, що 2016 рік стане переломним у вирішенні проблеми безпритульних тварин для Ладижина.

Нагадаємо, що міський голова Валерій Коломєйцев на своєму щорічному звіті заявив про своє безсилля у вирішенні проблеми безпритульних тварин.
4 квітень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1039 Коментарів: 8
Написав: Solovijchuk 7.04.2016 - 08:52
Прочитал работу Белого Клыка и впервые в жизни задумался. Из неё следует, что Сутык добрый и справедливый человек, а все те, кто над ним насмехался, в том числе и Валерий Иванович, злые и недобрые. Такого не может быть. В Ладыжыне все бабушки очень любят Валерия Ивановича, он знает к ним подход и умеет работать не только языком,но и руками, которые, к стати, ему никто не резал.
Написав: nina 7.04.2016 - 09:27
Не нужно расписываться за всех бабушек. Я бабушка и из моего окружения ни одна бабушка "НЕ очень" любят Валерия Ивановича. Это молодёжь в основном ОЧЕНЬ любит(наркотики и алкоголь-рекой), а что зависимому человеку нужно? Правильно ВСЕДОЗВОЛЕННОСТЬ ( в этом смысле в Ладыжине это есть!) . Такая у них извращённая любовь. А бабушки больше по батюшкам. в церкви. Любят-не-любят. И батюшки тут оказывают своё влияние. Можно просто посчитать. Сколько ходит в Московскую-столько и любят мера. Кто в украинскую - не любят. А кто не разобрался, на выборы не ходят или в крайнем случае за гречку(кто больше даст) Вот такая-то ЛЮБОВЬ наших бабушек и молодых "людей?"
Написав: OstapBender 7.04.2016 - 10:20
nina, так, люблять, особливо таксисти. Так, баб-Нін?
Написав: helen 7.04.2016 - 22:02
Цитата з дитячої казки "Маленький принц": "Мы в ответе за тех,кого приручили". Прикро, що ми дорослі не готові нести і брати на себе відповідальність. Можливо, не ті книги читали.
Написав: nina 7.04.2016 - 22:05
В Ладыжине стыдно быть таксистом, киоскёром, уборщицей , дворником, да кем угодно. Не стыдно пить,принимать наркотики, колоться всякой дрянью, курить травку. Поэтому власть всем и нравится, что ничего не делает для борьбы с "таксистами"?????
Написав: OstapBender 8.04.2016 - 08:58
nina, бабуля, виходячи з твоїх слів, в Ладижині стидно бути молодим - "Это молодёжь в основном ОЧЕНЬ любит(наркотики и алкоголь-рекой), а что зависимому человеку нужно?"
Написав: Solovijchuk 8.04.2016 - 11:19
Немедленно необходимо прекратить богохульство и требовать от собственника изменить название заведения из "Ковчег" на другое, более подходящее название.
Написав: lol 16.04.2016 - 17:41
Пропоную безкоштовний проект. Забов`язати , кожного захисника безпритульних тварин забрати собі додому одну-двох собак/котів. Примусово. Виніс собакам їдла до мусорних баків - додому повернувся з цуциком або котом. Та й новоспечені власники самі вирішать, каструвати, або робити щеплення свого, тепер вже, одомашненої тварини.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль