Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы, Фото, Відео Ладижин потопає у хащах амброзії

Ладижин потопає у хащах амброзії

Як відомо, серпень та вересень місяць кожного перетворюється на справжнє пекло для алергіків, які вкрай проблемно реагують на цвітіння амброзії.

Ось і цей рік не став виключенням. Незважаючи на обіцянки комунальників ліквідувати проблему з амброзією проблема розквітла по всьому місту, причому зони розташування амброзії наближені до навчальних закладів та закладах масового скупчення ладижинців. (До речі, якісні та різноманітні штучні квіти представлені на сайті - https://cvetok.net.ua/)

Кореспондент «Новин Ладижина» пройшовся вулицями міста і зафіксував масштаби проблеми. За його словами великі плантації амброзії знаходяться в районі Ладижинського коледжу та суду, багато амброзії біля дитячих садочків та біля пішохідних доріжок.
80_dscn1799.jpg (133.66 Kb)
Ситуацію з амброзією прокоментував заступник голови громадської організації «Народний центр екологічного контролю» Юрій Васільєв.

« Якщо комунальники не будуть нічого робити з амброзією, то проблема зникне тільки з настанням перших заморозків або її пік зменшиться десь в другій половині жовтня місяця. Пилок амброзії надзвичайно летючий, може поширюватись на десятки кілометрів. Останні роки літо дуже спекотне, внаслідок чого концентрація пилку збільшується з кожним роком. Багато ладижинців страждають на сезонний алергійний нежить і сльозотечу внаслідок впливу амброзії . Амброзія є найбільшим рослинним алергеном, а наш клімат, постійне косіння трави та ладижинський промисловий ландшафт вкрай непогано сприяє збільшенню плантацій амброзії. Влада чи не знає як чи не бажає вирішувати цю проблему. Зрозуміло. Що вирішити цю проблему гербіцидами складно в зоні міської забудови, але це не означає, що слід закривати очі і не бачити масштаби проблеми», - зазначив Юрій Васільєв.

Цитата:
Амбро́зія (Ambrósia) — рід однорічних та багаторічних трав родини Айстрові (Asteraceae). Нараховує 40 видів, розповсюджених, в основному в Америці; як заносні в багатьох країнах; карантинні бур'яни.Амброзія досягає висоти 60-140 см, іноді понад 2 м, частіше всього — бл. 1 метра. Має міцне коріння — до чотирьох метрів. Розмноження іде тільки насінням, але навіть одна рослина здатна дати 40.000 — 150.000 насінин[1]. Квітковий період і вироблення пилку-алергену у амброзії — з липня по жовтень. Нові рослини сходять після дощів з квітня по серпень, тобто п'ять місяців на рік. Насіння тривалий час зберігає схожість у теплому навколишньому середовищі. Здатність до проростання зберігають як стигле, так і недозріле насіння, а в ґрунті — зберігається до 40 років. Пилок амброзії викликає алергічний риніт (сінну гарячку). Амброзія полинолиста — один з найнебезпечніших бур'янів-алергенів, розповсюдження якої на території СРСР почалося в 1960-х—1970-х роках з Криму. На початку XXI ст. амброзія розповсюдилась на значній території України та на південному заході Росії.
9352_dscn1800.jpg (1.19 Kb)7700_dscn1801.jpg (156.27 Kb)8715_dscn1802.jpg (164.06 Kb)6545_dscn1806.jpg (147.46 Kb)3772_dscn1807.jpg (136.92 Kb)1234_dscn1808.jpg (167.45 Kb)2407_dscn1809.jpg (156.79 Kb)5374_dscn1810.jpg (181.08 Kb)5071_dscn1811.jpg (159.61 Kb)2092_dscn1812.jpg (121.17 Kb)84_dscn1825.jpg (160.42 Kb)
5 вересня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1529 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль