Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Відео, Топ-5 Команда 4-ї школи посіла 5-те місце з прагліміне в Україні і буде виступати в фіналі

Команда 4-ї школи посіла 5-те місце з прагліміне в Україні і буде виступати в фіналі

Перемога – це для нас!
Прангліміне – просто клас!

Прангліміне – інтелектуальна гра-змагання, яка є одним з видів діяльності, що проводяться освітнім середовищем Міксіке (http://miksike.net.ua/). Змагання розвивають навички усних математичних розрахунків, дають можливість активно спілкуватися між собою учасникам із різних країн, таких як Естонія, Литва, Латвія, Грузія та Словенія. Із 2013 року в змаганнях бере участь й Україна.

Учасники з міста Ладижин укотре доводять, що вони гідні конкуренти. Цього року спільнота Прангліміне поповнилася. На регіональному фіналі у Вінниці учасники з Ладижина заткнули за пояс чимало конкурентів і посіли призові місця в загальному рейтингу по Україні.

У категорії 1-3 класи: Христянко Денис (4 школа) – 1 місце; 4-6 класи: Журба Даня (2 школа) – 2 місце; Дівчата 7 -11 класи: Лехман Влада. – 1 місце, Іщенко Ярослава. – 2 місце, Ясінська Аліна – 3 місце (всі з 4-ї школа); Дорослі : Сеньйори – Бобрик Василь. – 1 місце, Сеньйорити – Таран Анна – 1 місце. Ще двоє учасників – Задорожнюк Даша (4 місце) та Богданович Саша (5 місце) – обов’язково наступного року увійдуть до числа призерів.

А ще команда 8-б класу четвертої школи, яка брала участь у онлайн етапах змагань з усного математичного рахунку посіла 1 місце у номінації "Кращий клас Вінницької області", а вся команда Ладижинської ЗОШ №4 посіла почесне 5 місце серед шкіл України.

Учасникам конкурсу вручили цінні подарунки. А переможці (1 і 2 місця) отримали запрошення на Національний фінал який відбудеться 4 березня у Дніпрі. Якщо ладижинці покажуть найкращий результат, що є цілком реально, то зможуть знову представляти Україну на змаганнях у Європі.

86_img_20170118_093247_2.jpg (44.09 Kb)9019_img_20170118_131323.jpg (44. Kb)

Ярослава Іщенко
3 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1432 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль