Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Відео, Топ-5 Команда 4-ї школи посіла 5-те місце з прагліміне в Україні і буде виступати в фіналі

Команда 4-ї школи посіла 5-те місце з прагліміне в Україні і буде виступати в фіналі

Перемога – це для нас!
Прангліміне – просто клас!

Прангліміне – інтелектуальна гра-змагання, яка є одним з видів діяльності, що проводяться освітнім середовищем Міксіке (http://miksike.net.ua/). Змагання розвивають навички усних математичних розрахунків, дають можливість активно спілкуватися між собою учасникам із різних країн, таких як Естонія, Литва, Латвія, Грузія та Словенія. Із 2013 року в змаганнях бере участь й Україна.

Учасники з міста Ладижин укотре доводять, що вони гідні конкуренти. Цього року спільнота Прангліміне поповнилася. На регіональному фіналі у Вінниці учасники з Ладижина заткнули за пояс чимало конкурентів і посіли призові місця в загальному рейтингу по Україні.

У категорії 1-3 класи: Христянко Денис (4 школа) – 1 місце; 4-6 класи: Журба Даня (2 школа) – 2 місце; Дівчата 7 -11 класи: Лехман Влада. – 1 місце, Іщенко Ярослава. – 2 місце, Ясінська Аліна – 3 місце (всі з 4-ї школа); Дорослі : Сеньйори – Бобрик Василь. – 1 місце, Сеньйорити – Таран Анна – 1 місце. Ще двоє учасників – Задорожнюк Даша (4 місце) та Богданович Саша (5 місце) – обов’язково наступного року увійдуть до числа призерів.

А ще команда 8-б класу четвертої школи, яка брала участь у онлайн етапах змагань з усного математичного рахунку посіла 1 місце у номінації "Кращий клас Вінницької області", а вся команда Ладижинської ЗОШ №4 посіла почесне 5 місце серед шкіл України.

Учасникам конкурсу вручили цінні подарунки. А переможці (1 і 2 місця) отримали запрошення на Національний фінал який відбудеться 4 березня у Дніпрі. Якщо ладижинці покажуть найкращий результат, що є цілком реально, то зможуть знову представляти Україну на змаганнях у Європі.

86_img_20170118_093247_2.jpg (44.09 Kb)9019_img_20170118_131323.jpg (44. Kb)

Ярослава Іщенко
3 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1465 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль