Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Влада Господарський суд розглядає позов про знесення прибудови до цілодобової аптеки

Господарський суд розглядає позов про знесення прибудови до цілодобової аптеки

0259_76724202_4171694_apteka.jpg (.01 Kb)Як повідомляв наш ресурс, на початку цього року депутати Ладижинської міської ради прийняли рішення змусити власника магазину «Київстар», що на вулиці Будівельників, знести незаконну прибудову до магазину у якій на даний час працює аптека.

Питання демонтажу незаконно побудованої аптеки було внесене до порядку денного 3-ї позачергової сесії Ладижинської міської ради за ініціативи міського голови Валерія Коломєйцева.

Нашому ресурсу стало відомо про те, що в провадженні господарського суду перебуває справа 902/406/16 за позовом Виконавчого комітету Ладижинської міської ради до фізичної особи - підприємця про знесення самочинно збудованого цим підприємцем за його рахунок нежитлового приміщення, що прибудовано до громадської будівлі по вулиці Будівельників в місячний термін.

Ще 23 червня цього року судом було призначено судову будівельно-технічну експертизу, але проведення експертизи стало неможливим за відсутності вільного доступу до всіх приміщень аптеки. Це зумовило подання клопотання експертами в суд, які просили від суду забезпечити вільний доступ до всіх приміщень аптеки.

Суд задовольнив клопотання завідувача Вінницького відділення КНДІСЕ Криловського В.С. про забезпечення безперешкодного доступу до всіх приміщень об'єкта дослідження та присутність сторін по справі.

Доступ всіх сторін до приміщення аптеки має відбутись вже 13 грудня цього року о 12.00. А допоки суд ще не виніс рішення, цілодобова аптека працює в звичайному режимі.
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1778 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль