Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Влада Господарський суд розглядає позов про знесення прибудови до цілодобової аптеки

Господарський суд розглядає позов про знесення прибудови до цілодобової аптеки

0259_76724202_4171694_apteka.jpg (.01 Kb)Як повідомляв наш ресурс, на початку цього року депутати Ладижинської міської ради прийняли рішення змусити власника магазину «Київстар», що на вулиці Будівельників, знести незаконну прибудову до магазину у якій на даний час працює аптека.

Питання демонтажу незаконно побудованої аптеки було внесене до порядку денного 3-ї позачергової сесії Ладижинської міської ради за ініціативи міського голови Валерія Коломєйцева.

Нашому ресурсу стало відомо про те, що в провадженні господарського суду перебуває справа 902/406/16 за позовом Виконавчого комітету Ладижинської міської ради до фізичної особи - підприємця про знесення самочинно збудованого цим підприємцем за його рахунок нежитлового приміщення, що прибудовано до громадської будівлі по вулиці Будівельників в місячний термін.

Ще 23 червня цього року судом було призначено судову будівельно-технічну експертизу, але проведення експертизи стало неможливим за відсутності вільного доступу до всіх приміщень аптеки. Це зумовило подання клопотання експертами в суд, які просили від суду забезпечити вільний доступ до всіх приміщень аптеки.

Суд задовольнив клопотання завідувача Вінницького відділення КНДІСЕ Криловського В.С. про забезпечення безперешкодного доступу до всіх приміщень об'єкта дослідження та присутність сторін по справі.

Доступ всіх сторін до приміщення аптеки має відбутись вже 13 грудня цього року о 12.00. А допоки суд ще не виніс рішення, цілодобова аптека працює в звичайному режимі.
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1732 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль