Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы, Влада Господарський суд розглядає позов про знесення прибудови до цілодобової аптеки

Господарський суд розглядає позов про знесення прибудови до цілодобової аптеки

0259_76724202_4171694_apteka.jpg (.01 Kb)Як повідомляв наш ресурс, на початку цього року депутати Ладижинської міської ради прийняли рішення змусити власника магазину «Київстар», що на вулиці Будівельників, знести незаконну прибудову до магазину у якій на даний час працює аптека.

Питання демонтажу незаконно побудованої аптеки було внесене до порядку денного 3-ї позачергової сесії Ладижинської міської ради за ініціативи міського голови Валерія Коломєйцева.

Нашому ресурсу стало відомо про те, що в провадженні господарського суду перебуває справа 902/406/16 за позовом Виконавчого комітету Ладижинської міської ради до фізичної особи - підприємця про знесення самочинно збудованого цим підприємцем за його рахунок нежитлового приміщення, що прибудовано до громадської будівлі по вулиці Будівельників в місячний термін.

Ще 23 червня цього року судом було призначено судову будівельно-технічну експертизу, але проведення експертизи стало неможливим за відсутності вільного доступу до всіх приміщень аптеки. Це зумовило подання клопотання експертами в суд, які просили від суду забезпечити вільний доступ до всіх приміщень аптеки.

Суд задовольнив клопотання завідувача Вінницького відділення КНДІСЕ Криловського В.С. про забезпечення безперешкодного доступу до всіх приміщень об'єкта дослідження та присутність сторін по справі.

Доступ всіх сторін до приміщення аптеки має відбутись вже 13 грудня цього року о 12.00. А допоки суд ще не виніс рішення, цілодобова аптека працює в звичайному режимі.
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1767 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль