Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы Гайсинський молокозавод виробляє сир «Московський» з куполами Кремля

Гайсинський молокозавод виробляє сир «Московський» з куполами Кремля

0436_17309871_123937631775_30298943704407179_n.jpg (81.41 Kb)В сусідньому з Ладижином Гайсині з 1932 року досить успішно працює молокозавод, який виробляє молочну продукцію.
Увагу до роботи цього підприємства привернули блогери, які розмістили в соціальній мережі Фейсбук фото продукції цього підприємства, яке викликало резонанс.

Виявляється, що це підприємство виробляє сир з назвою «Московський» на упаковці якого зображений Собор Василя Блаженного в Москві.

«Як вам таке в українських магазинах?? Сир з "купаламі", з Крємльом.. І виробляє його. Гайсинський молокозавод що на Вінниччині. 3 роки війни як не було...», - написав Андрій Смолій.

Ми також знайшли сайт Гайсинського молокозаводу. Як виявилось сайт у підприємства російськомовний.

Власником Гайсинського молокозаводу є Сердюк Кирило Ігоревич з Одеси, який володіє 72-ма відсотками статутного фонду підприємства.
21 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1885 Коментарів: 1
Написав: Wanch 21.03.2017 - 19:38
Возмутительно!
Срочно переименовать: "СЫР ОТ РОШЕНА"
с портретом Ангелы Меркель! на фоне Рейстага.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль