Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы Гайсинський молокозавод виробляє сир «Московський» з куполами Кремля

Гайсинський молокозавод виробляє сир «Московський» з куполами Кремля

0436_17309871_123937631775_30298943704407179_n.jpg (81.41 Kb)В сусідньому з Ладижином Гайсині з 1932 року досить успішно працює молокозавод, який виробляє молочну продукцію.
Увагу до роботи цього підприємства привернули блогери, які розмістили в соціальній мережі Фейсбук фото продукції цього підприємства, яке викликало резонанс.

Виявляється, що це підприємство виробляє сир з назвою «Московський» на упаковці якого зображений Собор Василя Блаженного в Москві.

«Як вам таке в українських магазинах?? Сир з "купаламі", з Крємльом.. І виробляє його. Гайсинський молокозавод що на Вінниччині. 3 роки війни як не було...», - написав Андрій Смолій.

Ми також знайшли сайт Гайсинського молокозаводу. Як виявилось сайт у підприємства російськомовний.

Власником Гайсинського молокозаводу є Сердюк Кирило Ігоревич з Одеси, який володіє 72-ма відсотками статутного фонду підприємства.
21 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1606 Коментарів: 1
Написав: Wanch 21.03.2017 - 19:38
Возмутительно!
Срочно переименовать: "СЫР ОТ РОШЕНА"
с портретом Ангелы Меркель! на фоне Рейстага.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль