Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы Гайсинський молокозавод виробляє сир «Московський» з куполами Кремля

Гайсинський молокозавод виробляє сир «Московський» з куполами Кремля

0436_17309871_123937631775_30298943704407179_n.jpg (81.41 Kb)В сусідньому з Ладижином Гайсині з 1932 року досить успішно працює молокозавод, який виробляє молочну продукцію.
Увагу до роботи цього підприємства привернули блогери, які розмістили в соціальній мережі Фейсбук фото продукції цього підприємства, яке викликало резонанс.

Виявляється, що це підприємство виробляє сир з назвою «Московський» на упаковці якого зображений Собор Василя Блаженного в Москві.

«Як вам таке в українських магазинах?? Сир з "купаламі", з Крємльом.. І виробляє його. Гайсинський молокозавод що на Вінниччині. 3 роки війни як не було...», - написав Андрій Смолій.

Ми також знайшли сайт Гайсинського молокозаводу. Як виявилось сайт у підприємства російськомовний.

Власником Гайсинського молокозаводу є Сердюк Кирило Ігоревич з Одеси, який володіє 72-ма відсотками статутного фонду підприємства.
21 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1831 Коментарів: 1
Написав: Wanch 21.03.2017 - 19:38
Возмутительно!
Срочно переименовать: "СЫР ОТ РОШЕНА"
с портретом Ангелы Меркель! на фоне Рейстага.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль