Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Триває друга хвиля електронного декларування. По Ладижину в реєстрі вже 261 декларація.

Триває друга хвиля електронного декларування. По Ладижину в реєстрі вже 261 декларація.

Як відомо, в Україні 1 січня цього року розпочалась друга хвиля електронного декларування. В другу хвилю мають потрапити депутати Ладижинської міської ради, чиновники, працівники комунальних підприємств та установ, деякі категорії освітян та лікарі. Загалом в другий етап електронного декларування має потрапити до 700 тисяч чоловік.

Час відведений на другий етап декларування становить три місяці, тобто останнім днем, коли декларант може подати декларацію, є 31 березня 2017 року.

Нагадаємо, у перший етап, який розпочався 1-го вересня 2016 року, потрапили близько 100 тисяч осіб. Усі вони у 2017 році подаватимуть звіт про статки та витрати вже вдруге.

Ми проаналізували Єдиний державний реєстр декларацій. Як виявилось, в реєстрі вже є декларації кількох депутатів Ладижинської міської ради та 43 декларації працівників міської ради. А загалом в реєстрі вже розміщена 261 декларація, яка стосується міста Ладижин, - або чиновники проживають та працюють в Ладижині або мають майно в Ладижині.

Після завершення другої хвилі наш ресурс запропонує цикл матеріалів з приводу електронного декларування в Ладижині.

6852_fbd5f2f-up-site2-01.png (208.88 Kb)2530_8b88b1e-up-site2-02.png (150.53 Kb)0978_fc810ba-up-site2-06.png (119.71 Kb)
13 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1662 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль