Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Триває друга хвиля електронного декларування. По Ладижину в реєстрі вже 261 декларація.

Триває друга хвиля електронного декларування. По Ладижину в реєстрі вже 261 декларація.

Як відомо, в Україні 1 січня цього року розпочалась друга хвиля електронного декларування. В другу хвилю мають потрапити депутати Ладижинської міської ради, чиновники, працівники комунальних підприємств та установ, деякі категорії освітян та лікарі. Загалом в другий етап електронного декларування має потрапити до 700 тисяч чоловік.

Час відведений на другий етап декларування становить три місяці, тобто останнім днем, коли декларант може подати декларацію, є 31 березня 2017 року.

Нагадаємо, у перший етап, який розпочався 1-го вересня 2016 року, потрапили близько 100 тисяч осіб. Усі вони у 2017 році подаватимуть звіт про статки та витрати вже вдруге.

Ми проаналізували Єдиний державний реєстр декларацій. Як виявилось, в реєстрі вже є декларації кількох депутатів Ладижинської міської ради та 43 декларації працівників міської ради. А загалом в реєстрі вже розміщена 261 декларація, яка стосується міста Ладижин, - або чиновники проживають та працюють в Ладижині або мають майно в Ладижині.

Після завершення другої хвилі наш ресурс запропонує цикл матеріалів з приводу електронного декларування в Ладижині.

6852_fbd5f2f-up-site2-01.png (208.88 Kb)2530_8b88b1e-up-site2-02.png (150.53 Kb)0978_fc810ba-up-site2-06.png (119.71 Kb)
13 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1420 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль