Завантаження. Почекайте будьласка...

День захисту дітей в Лукашівці


День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті, в цей день особливо гостро піднімається питання дитинства, адже і сьогодні, у третьому тисячолітті сотні, тисячі дітей не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися. У нашій країні з кожним роком відчувається все більше піклування держави про підростаюче покоління.
1 червня біля клубу с. Лукашівка було проведено конкурсно – розважальну програму «Чарівний світ дитинства» присвячену Дню захисту дітей. Було підготовлено цікаву програму. Діти брали активну участь в іграх, розвагах, конкурсах, а також у традиційному конкурсі малюнка на асфальті.
Всім дітям, присутнім на святі було вручено призи, морозиво, ласощі.

Джерело: http://www.ladrada.gov.ua/uk/podii-kulturi/875-charivniy-svit-ditinstva.html
Фото з сайту Ладижинської міської ради:

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9208_image000.jpeg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8251_image001.jpeg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5139_image004.jpeg

13 червня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1100 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль