Завантаження. Почекайте будьласка...

День захисту дітей в Лукашівці


День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті, в цей день особливо гостро піднімається питання дитинства, адже і сьогодні, у третьому тисячолітті сотні, тисячі дітей не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися. У нашій країні з кожним роком відчувається все більше піклування держави про підростаюче покоління.
1 червня біля клубу с. Лукашівка було проведено конкурсно – розважальну програму «Чарівний світ дитинства» присвячену Дню захисту дітей. Було підготовлено цікаву програму. Діти брали активну участь в іграх, розвагах, конкурсах, а також у традиційному конкурсі малюнка на асфальті.
Всім дітям, присутнім на святі було вручено призи, морозиво, ласощі.

Джерело: http://www.ladrada.gov.ua/uk/podii-kulturi/875-charivniy-svit-ditinstva.html
Фото з сайту Ладижинської міської ради:

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9208_image000.jpeg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8251_image001.jpeg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5139_image004.jpeg

13 червня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1017 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль