Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Відео, Топ-5 Чи потрібно в Ладижині поливати дороги (відео)?

Чи потрібно в Ладижині поливати дороги (відео)?

35_dscn0301.jpg (113.16 Kb)Як відомо, в великих містах місцева влада забезпечує постійний полив доріг водою за допомогою комунальних служб. Подібні вимоги зумовлені тим, що в літню пору бітум, який входить до складу асфальту, починає випаровуватися, а дороги деформуватися.

Ще одним фактором, який викликає необхідність поливання доріг є екологічна ситуація, коли водою змивається пилюка. Для Ладижина додатковим фактором є викиди Ладижинської ТЕС, які складають в рік до 75 % від всіх викидів області то ж про важливість поливання водою доріг для нашого міста слід обов’язково говорити.

Були часи, коли дороги в Ладижині періодично поливались комунальними службами і необхідність цієї дії навіть не обговорювалась. Але на сьогодні комунальники чомусь припинили це робити. Натомість поливальні машини використовуються для поливання квітів.

Кореспондент «Новин Ладижина» звернувся до жителів міста з подібним питанням і отримав позитивні відповіді, одну з яких ми навіть записали на відео.

То ж питання ми адресуємо до міського голови Валерія Коломєйцева, комунальних служб та Ладижинської ТЕС на балансі і обслуговуванні якої також перебувають міські дороги: коли в Ладижині будуть поливатись водою дороги?
19 травня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1546 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль