Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Топ 3-А За результатами Олімпійського року в області Ладижин здобув перше місце

За результатами Олімпійського року в області Ладижин здобув перше місце

80_nagorodzhennya_1.jpeg (170.13 Kb)9 листопада, відбулася звітна Асамблея відділення НОК України у Вінницької області. Захід проходив у Вінниці, в конференц-залі готелю «Поділля». На ньому були присутні делегати з усіх куточків Вінниччини. Вів Асамблею голова відділення НОКУ Павло Хникін, дворазовий срібний олімпійський призер, учасник чотирьох Олімпіад.

Інформацію про цей захід поширило відділення НОК України у Вінницькій області.

В своїй підсумковій доповіді Павло Хникін підбив підсумки роботи в 2016-у, олімпійському році. Він звернув увагу на масове проведення Олімпійського дня, Олімпійських уроків, нагородження кращих спортсменів місяця на Вінниччині (преміями в розмірі 3000 гривень), успішне впровадження в регіоні нового проекту НОК України – #Olympic Lab тощо. Недарма за підсумками роботи в 2016 році Вінницьке відділення НОКУ посіло непогане шосте місце в Україні.

Особливу увагу Павло Хникін акцентував на участі в Олімпіаді-2016 п’яти вінницьких олімпійців. Нагадаємо, найкраща з них, веслувальниця Світлана Ахадова, посіла шосте місце. Також очільник відділення НОКУ нагородив грошовими преміями (в розмірі від 2 до 10 тисяч гривень) п’ять районів, які мали найкращі показники протягом 2016 року.

Перше місце в цьому конкурсі посів Ладижин, друге – Хмільник, третє – Гайсинський, четверте – Тиврівський, п’яте – Літинський райони.
11 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1602 Коментарів: 1
Написав: Матильда 28.12.2016 - 12:24
Ура! Ура! Ура!Рада за всіх спортсменів, вітаємо усіх Ладижинських тренерів. Хочеться звернути увагу пана Стояна на веслувальників міста. Підкреслити , що це командний вид спорта,звернути увагу на кількість балів які принесли наші рідні веслувальники у спортивну скарбничку Ладижина. Здається, що пан Стоян ігнорує (можливо, я помиляюсь)проблеми академістів та їх тренерів, не звертає належної уваги на їх прохання і тд. Вельмишановний Сергій Михайлович!Прошу Вас, як людина не байдужа, як мама, як педагог- зважте все і дайте належну оцінку титанічній праці цих людей та дітей(хоча б у своєму серці).Ми віримо в ВАС!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль