Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижинському коледжі ВНАУ відкрили Спартакіаду 2016-2017

В Ладижинському коледжі ВНАУ відкрили Спартакіаду 2016-2017

5 жовтня на стадіоні Ладижинського аграрного коледжу відбулось урочисте відкриття Спартакіади 2016-2017 навчального року. Про це йдеться на офіційному сайті навчального закладу.

Директор коледжу Олег Борисович Кифоренко привітав присутніх із спартакіадним 2016-2017 роком, підкреслив, що здоровий спосіб життя повинен бути в душі кожного студента та побажав перемог найсильнішим.

Під звуки гімну групи переможці і призери минулорічної спартакіади підняли Державний прапор України.

По закінченні урочистої частини відбулись змагання з естафетного бігу 4х100м. та фінальна гра на кубок коледжу по футболу.
Переможцями в естафеті стала команда групи М-32 – куратор групи Матвійчук Микола Володимирович, фізорг групи Стецько Сергій.

Кубок коледжу по футболу виборола команда групи М-42 – куратор Павловський Дмитро Валерійович, фізорг групи Кравцов Євген.

6035_spartakiada07102016_1.jpg (72.47 Kb)

1643_spartakiada07102016_2.jpg (100.97 Kb)0134_spartakiada07102016_5.jpg (85.93 Kb)
7 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1499 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль