Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині пройшли міські змагання з вуличного баскетболу

В Ладижині пройшли міські змагання з вуличного баскетболу20 серпня, в Ладижині, на спортивному майданчику ДЮСШ №2 пройшли міські змагання з вуличного баскетболу, присвячені 25-ій річниці Незалежності України та святкуванню Дня міста Ладижин. В змаганнях взяло участь 5 команд, повідомляє міський відділ з питань фізичної культури і спорту.

Місця розподілились наступним чином:

• 1місце у команди Йосип і Ко (спортсмени – Жиганов Володимир, Халамендик Євгеній, Мандрик Йосип та Степаненко Дмитро);

• 2 м - «Буревісник»;

• 3м - «Фортуна».

Кращим гравцем змагань визнано Жиганова Володимира. Команда – переможець була нагороджена Кубком, медалями та грамотами, за 2-3 місця – медалями та грамотами.

Головний суддя Анатолій Сасюк.

2097_nagorodzhennya.jpg (63.46 Kb)0473_peremozhci_ta_prizeri_z_vulichnogo_basketbolu.jpg (63.94 Kb)7373_hid_gri.jpg (59.8 Kb)
25 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 818 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль