Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині пройшли міські змагання з вуличного баскетболу

В Ладижині пройшли міські змагання з вуличного баскетболу20 серпня, в Ладижині, на спортивному майданчику ДЮСШ №2 пройшли міські змагання з вуличного баскетболу, присвячені 25-ій річниці Незалежності України та святкуванню Дня міста Ладижин. В змаганнях взяло участь 5 команд, повідомляє міський відділ з питань фізичної культури і спорту.

Місця розподілились наступним чином:

• 1місце у команди Йосип і Ко (спортсмени – Жиганов Володимир, Халамендик Євгеній, Мандрик Йосип та Степаненко Дмитро);

• 2 м - «Буревісник»;

• 3м - «Фортуна».

Кращим гравцем змагань визнано Жиганова Володимира. Команда – переможець була нагороджена Кубком, медалями та грамотами, за 2-3 місця – медалями та грамотами.

Головний суддя Анатолій Сасюк.

2097_nagorodzhennya.jpg (63.46 Kb)0473_peremozhci_ta_prizeri_z_vulichnogo_basketbolu.jpg (63.94 Kb)7373_hid_gri.jpg (59.8 Kb)
25 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1103 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль