Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В кубку області з боротьби самбо в Ладижині взяли участь 127 спортсменів

В кубку області з боротьби самбо в Ладижині взяли участь 127 спортсменів

2540_qthgwmlkv0u.jpg (51.75 Kb)4 березня в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва проходив Кубок Вінницької області з боротьби самбо та бойового самбо серед жінок та чоловіків. В змаганнях брало участь 127 спортсменів з Ладижина та Вінниці.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Чемпіони будуть формувати збірну команду області і приймуть участь у кубку Украни у Луцьку 17-18 квітня. На змаганнях були присутні депутати Вінницької обласної ради Хміль Ігор та Соляник Вадим, які відкрили дані змагання та отримали нагороди за вагомий внесок у розвиток самбо у Вінницькій області.

Ладижинські самбісти вибороли в спортивному розділі 13 перших місць, 14 других та 26 третіх місць.

Переможцями стали: Мудрак Данило - 48 кг, Кулібаба Микола -52кг, Майстренко Владислав -74кг, Куленко Денис -82кг, Рябокінь Руслан-90кг, Громик Михайло -100кг, Ганжа Георгій -+100кг, Пріщенко Олександра 44кг, Глушко Ірина -48кг, Піддубна Лідія -52кг, Майданик Оксана- 60кг, Назіна Оксана -80кг, Котенюк Тетяна -+80кг. У бойовому розділі самбо перемогли: Мудрак Данило – 48кг, Кулібаба Микола -52кг, Красиловский Вадим -68кг, Рябокінь Олександр -74кг, Капула Вадим -82кг, Кірса Антон -90кг, Громик Михайло -100кг та Кірса Володимир -+100кг. Найяскравішими сутичками в бойовому розділі були перемоги за вихід у фінал Олександра Рябоконя та Владислава Майстренка.

Головний суддя змагань Олександр Жарун.8743_0zkwiozyqmy.jpg (76.11 Kb)
12 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 828 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль