Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В кубку області з боротьби самбо в Ладижині взяли участь 127 спортсменів

В кубку області з боротьби самбо в Ладижині взяли участь 127 спортсменів

2540_qthgwmlkv0u.jpg (51.75 Kb)4 березня в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва проходив Кубок Вінницької області з боротьби самбо та бойового самбо серед жінок та чоловіків. В змаганнях брало участь 127 спортсменів з Ладижина та Вінниці.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Чемпіони будуть формувати збірну команду області і приймуть участь у кубку Украни у Луцьку 17-18 квітня. На змаганнях були присутні депутати Вінницької обласної ради Хміль Ігор та Соляник Вадим, які відкрили дані змагання та отримали нагороди за вагомий внесок у розвиток самбо у Вінницькій області.

Ладижинські самбісти вибороли в спортивному розділі 13 перших місць, 14 других та 26 третіх місць.

Переможцями стали: Мудрак Данило - 48 кг, Кулібаба Микола -52кг, Майстренко Владислав -74кг, Куленко Денис -82кг, Рябокінь Руслан-90кг, Громик Михайло -100кг, Ганжа Георгій -+100кг, Пріщенко Олександра 44кг, Глушко Ірина -48кг, Піддубна Лідія -52кг, Майданик Оксана- 60кг, Назіна Оксана -80кг, Котенюк Тетяна -+80кг. У бойовому розділі самбо перемогли: Мудрак Данило – 48кг, Кулібаба Микола -52кг, Красиловский Вадим -68кг, Рябокінь Олександр -74кг, Капула Вадим -82кг, Кірса Антон -90кг, Громик Михайло -100кг та Кірса Володимир -+100кг. Найяскравішими сутичками в бойовому розділі були перемоги за вихід у фінал Олександра Рябоконя та Владислава Майстренка.

Головний суддя змагань Олександр Жарун.8743_0zkwiozyqmy.jpg (76.11 Kb)
12 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1143 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль