Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Афиша Студентський парламент Ладижинського коледжу просить фінансової допомоги для спортсменів

Студентський парламент Ладижинського коледжу просить фінансової допомоги для спортсменів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/04_bez_nazvaniya.jpgЛадижинські спортсмени, студенти коледжу, вихованці міської школи самбо - Анатолій Кулібаба, Олександра Пріщенко та Микола Кулібаба, у нелегкій боротьбі отримали шанс відстоювати честь країни та міста на міжнародному рівні.

З 12 по 15 грудня у місті Лімассол (Кіпр) відбудеться Чемпіонату світу з боротьби самбо серед кадетів. Наші хлопці у списку тих, хто за спортивними результатами та перемог у поєдинках на національному рівні, мають право брати участь у світових змаганнях.

Однак, їх поїздка на чемпіонат світу опинилась під загрозою через брак фінансування. Тож колектив ДЮСШ м. Ладижин просить усіх небайдужих, надати благодійну допомогу на участь ладижинських спортсменів змаганнях. Часу залишилось обмаль, важлива кожна гривня.

У зв*язку з цим студентський парламент Ладижинського коледжу просить надати фінансову допомогу спортсменам:

РЕКВІЗИТИ:
ВФ ПАТ "Приватбанк".
р/р 26006055308486
Код банку: 302689
Отримувач: ДЮСШ Ладижинської ТЕС ім. І.Сагаєва
Інд код: 24903445
28 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 992 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 29.11.2016 - 18:54
Васильович, твій вихід.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль