Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Афиша Студентський парламент Ладижинського коледжу просить фінансової допомоги для спортсменів

Студентський парламент Ладижинського коледжу просить фінансової допомоги для спортсменів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/04_bez_nazvaniya.jpgЛадижинські спортсмени, студенти коледжу, вихованці міської школи самбо - Анатолій Кулібаба, Олександра Пріщенко та Микола Кулібаба, у нелегкій боротьбі отримали шанс відстоювати честь країни та міста на міжнародному рівні.

З 12 по 15 грудня у місті Лімассол (Кіпр) відбудеться Чемпіонату світу з боротьби самбо серед кадетів. Наші хлопці у списку тих, хто за спортивними результатами та перемог у поєдинках на національному рівні, мають право брати участь у світових змаганнях.

Однак, їх поїздка на чемпіонат світу опинилась під загрозою через брак фінансування. Тож колектив ДЮСШ м. Ладижин просить усіх небайдужих, надати благодійну допомогу на участь ладижинських спортсменів змаганнях. Часу залишилось обмаль, важлива кожна гривня.

У зв*язку з цим студентський парламент Ладижинського коледжу просить надати фінансову допомогу спортсменам:

РЕКВІЗИТИ:
ВФ ПАТ "Приватбанк".
р/р 26006055308486
Код банку: 302689
Отримувач: ДЮСШ Ладижинської ТЕС ім. І.Сагаєва
Інд код: 24903445
28 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1281 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 29.11.2016 - 18:54
Васильович, твій вихід.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль