Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Афиша Студентський парламент Ладижинського коледжу просить фінансової допомоги для спортсменів

Студентський парламент Ладижинського коледжу просить фінансової допомоги для спортсменів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/04_bez_nazvaniya.jpgЛадижинські спортсмени, студенти коледжу, вихованці міської школи самбо - Анатолій Кулібаба, Олександра Пріщенко та Микола Кулібаба, у нелегкій боротьбі отримали шанс відстоювати честь країни та міста на міжнародному рівні.

З 12 по 15 грудня у місті Лімассол (Кіпр) відбудеться Чемпіонату світу з боротьби самбо серед кадетів. Наші хлопці у списку тих, хто за спортивними результатами та перемог у поєдинках на національному рівні, мають право брати участь у світових змаганнях.

Однак, їх поїздка на чемпіонат світу опинилась під загрозою через брак фінансування. Тож колектив ДЮСШ м. Ладижин просить усіх небайдужих, надати благодійну допомогу на участь ладижинських спортсменів змаганнях. Часу залишилось обмаль, важлива кожна гривня.

У зв*язку з цим студентський парламент Ладижинського коледжу просить надати фінансову допомогу спортсменам:

РЕКВІЗИТИ:
ВФ ПАТ "Приватбанк".
р/р 26006055308486
Код банку: 302689
Отримувач: ДЮСШ Ладижинської ТЕС ім. І.Сагаєва
Інд код: 24903445
28 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1680 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 29.11.2016 - 18:54
Васильович, твій вихід.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль