Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Спортсмен з Ладижина став чемпіоном Європи з паратхеквандо

Спортсмен з Ладижина став чемпіоном Європи з паратхеквандо

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6460_anton_shvec_ta_sergii_brushnickii_z_chlenami_zbirnoi_komandi_ukraini.jpg

Спортсмен з Ладижина Антон Швець виграв відкритий чемпіонат Європи з паратхеквандо. Про це повідомляє міський відділ з питань фізичної культури і спорту.

Так, 16 вересня в столиці Польщі Варшаві відбувся 5-й відкритий чемпіонат Європи з паратхеквандо ВТФ. У змаганнях взяли участь спортсмени з 27-ми країн світу.

Україну в турнірі представляли чотири учасники: Вікторія Марчук та Оксана Гранкіна із Запоріжжя, Віталій Мацюк із Харкова і Антон Швець із Ладижина.

За підсумками змагань ладижинець Антон Швець посів перше місце і здобув титул чемпіона Європи. Ще одне «золото» виборола запоріжанка Вікторія Марчук.

- Вітаю спортсменів з прекрасним результатом. Вітаю Віку та Антона з заслуженими золотими нагородами, вони - наша гордість та надія на Параолімпіаду 2020! – прокоментував тренер українських спортсменів Сергій Брушницький.20 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 849 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль