Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Топ 3-А, Топ-5 Спортивна слава Ладижина 2016: шість майстрів спорту та перші місця в рейтингах

Спортивна слава Ладижина 2016: шість майстрів спорту та перші місця в рейтингах

7824_foto_na_kolegii_upravlinnya.jpg (62. Kb)16 лютого у Вінниці відбулося засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. У ній взяли участь представники обласної влади, найкращі спортсмени області та їхні тренери. Була учасником колегії також делегація з міста Ладижин.

Про це повідомляє відділ з питань фізичної культури і спорту.

Нашому місту є чим пишатися: адже Ладижин посів друге місце за підсумками обласного рейтингу 2016 року з видів спорту серед міст обласного значення, поступившись обласному центру, та третє за підсумками обласного рейтингу з видів спорту інвалідів.

Третє місце заслужено дісталося колективу Ладижинської ДЮСШ №2 серед спортивних шкіл області ІІ-ї категорії.

Цього дня також були вручені посвідчення майстрів спорту. Одне з них отримала перша чемпіонка Європи Ладижина з ушу Олена Осьмирко.

Загалом минулий рік приніс місту шість майстрів спорту. Це абсолютний рекорд. Ними стали: самбісти В.Волошин, С.Богач, П.Бабак, каратистка А.Дузяк, тхеквондист А.Швець.

Усього у Ладижині підготовлено 42 майстра спорту та два – майстри спорту міжнародного класу.

Такі вагомі результати стали можливими завдяки високому професіоналізму та відданості справі міських тренерів та спортсменів за підтримки міської влади.
21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 866 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль