Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, Топ 3-А, Топ-5 Спортивна слава Ладижина 2016: шість майстрів спорту та перші місця в рейтингах

Спортивна слава Ладижина 2016: шість майстрів спорту та перші місця в рейтингах

7824_foto_na_kolegii_upravlinnya.jpg (62. Kb)16 лютого у Вінниці відбулося засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. У ній взяли участь представники обласної влади, найкращі спортсмени області та їхні тренери. Була учасником колегії також делегація з міста Ладижин.

Про це повідомляє відділ з питань фізичної культури і спорту.

Нашому місту є чим пишатися: адже Ладижин посів друге місце за підсумками обласного рейтингу 2016 року з видів спорту серед міст обласного значення, поступившись обласному центру, та третє за підсумками обласного рейтингу з видів спорту інвалідів.

Третє місце заслужено дісталося колективу Ладижинської ДЮСШ №2 серед спортивних шкіл області ІІ-ї категорії.

Цього дня також були вручені посвідчення майстрів спорту. Одне з них отримала перша чемпіонка Європи Ладижина з ушу Олена Осьмирко.

Загалом минулий рік приніс місту шість майстрів спорту. Це абсолютний рекорд. Ними стали: самбісти В.Волошин, С.Богач, П.Бабак, каратистка А.Дузяк, тхеквондист А.Швець.

Усього у Ладижині підготовлено 42 майстра спорту та два – майстри спорту міжнародного класу.

Такі вагомі результати стали можливими завдяки високому професіоналізму та відданості справі міських тренерів та спортсменів за підтримки міської влади.
21 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1168 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль