Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські веслувальники повернулись з чемпіонату України з призами та медалями

Ладижинські веслувальники повернулись з чемпіонату України з призами та медалями

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1433_2707.jpg

23-24 липня збірна команда міста Ладижин брала участь у чемпіонаті України з веслування академічного серед юніорів в Києві, повідомляють у міському відділ з питань фізичної культури і спорту.

Калевич Юлія, Пипко Катерина та Пучко Катерина вибороли срібні медалі в човні-вісімці, а ще Калевич Ю. та Пипко К. здобули бронзові медалі в човні-четвірці.

З кожним стартом покращує свої результати та приносить залікові очки для міста та спортивної школи Васільєвих Михайло, він став шостим у човні-четвірці без стернового та дев’ятим у човні-четвірці парній, також залікові очки здобули ще Джигирей Софія та Пучко Катя посівши 10місце в човні- четвірці парній.

Тренує спортсменів Наталія Топалова.
29 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 728 Коментарів: 1
Написав: Матильда 2.08.2016 - 18:08
Браво, девочки и мальчики! Поклон Наталье Топаловой за труд!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль