Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські веслувальниці посіли призове місце на Чемпіонаті України

Ладижинські веслувальниці посіли призове місце на Чемпіонаті України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0980_13775883_10850030218780_4012717667592_n.jpg

Веслувальниці ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи стали другими у восьмірці команд на Чемпіонаті України серед юніорів. На змаганнях, наші спортсменки виступали в одній команді з київськими та дніпропетровськими веслувальницями. Про це тренерка з академічного веслування Наталія Топалова повідомила на своїй соціальній сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні мої дівчатка на Чемпіонаті України серед юніорів разом із дніпропетровськими та київськими дівчатами стали другими у восьмірці,»
- пише пані Наталя.

Вітаємо спортсменок і тренерів із вдалим виступом!
25 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 758 Коментарів: 1
Написав: Матильда 2.08.2016 - 18:09
Вітаємо Вас, дорогі наші принцеси!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль