Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські спортсмени взяли участь у змаганнях з паратхеквондо та тхеквондо ВТФ

Ладижинські спортсмени взяли участь у змаганнях з паратхеквондо та тхеквондо ВТФ

8282_komanda_ladizhina_z_parathekvondo.jpg (87.63 Kb)17-19 березня збірна команда міста Ладижин з тхеквондо ВТФ брала участь в у відкритому Кубку Вінницької області, що проходив в місті Літині.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

На цих змаганнях команда Ладижина виборола 2 командне місце. В одиночному розряді в розділі пумсе серед чоловіків 1 місце виборов Сергій Брушніцький, а серед жінок Анастасія Дузяк, також вони вибороли 1 місце в парному розряді в розділі пумсе.

В цей період також пройшов перший відкритий чемпіонат Вінницької області з паратхеквондо, який був представлений спортсменами з Ладижина (Швець Антон, Верещагін Федір, Цапцін Іванна та Трохименко Інна) та Харкова. Спортсмени виступали у двох розділах пумсе та керугі. Тренер ладижинських спортсменів Сергій Брушніцький.
22 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1120 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль