Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські спортсмени взяли участь у змаганнях з паратхеквондо та тхеквондо ВТФ

Ладижинські спортсмени взяли участь у змаганнях з паратхеквондо та тхеквондо ВТФ

8282_komanda_ladizhina_z_parathekvondo.jpg (87.63 Kb)17-19 березня збірна команда міста Ладижин з тхеквондо ВТФ брала участь в у відкритому Кубку Вінницької області, що проходив в місті Літині.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

На цих змаганнях команда Ладижина виборола 2 командне місце. В одиночному розряді в розділі пумсе серед чоловіків 1 місце виборов Сергій Брушніцький, а серед жінок Анастасія Дузяк, також вони вибороли 1 місце в парному розряді в розділі пумсе.

В цей період також пройшов перший відкритий чемпіонат Вінницької області з паратхеквондо, який був представлений спортсменами з Ладижина (Швець Антон, Верещагін Федір, Цапцін Іванна та Трохименко Інна) та Харкова. Спортсмени виступали у двох розділах пумсе та керугі. Тренер ладижинських спортсменів Сергій Брушніцький.
22 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 786 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль