Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські спортсмени взяли участь у змаганнях з паратхеквондо та тхеквондо ВТФ

Ладижинські спортсмени взяли участь у змаганнях з паратхеквондо та тхеквондо ВТФ

8282_komanda_ladizhina_z_parathekvondo.jpg (87.63 Kb)17-19 березня збірна команда міста Ладижин з тхеквондо ВТФ брала участь в у відкритому Кубку Вінницької області, що проходив в місті Літині.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

На цих змаганнях команда Ладижина виборола 2 командне місце. В одиночному розряді в розділі пумсе серед чоловіків 1 місце виборов Сергій Брушніцький, а серед жінок Анастасія Дузяк, також вони вибороли 1 місце в парному розряді в розділі пумсе.

В цей період також пройшов перший відкритий чемпіонат Вінницької області з паратхеквондо, який був представлений спортсменами з Ладижина (Швець Антон, Верещагін Федір, Цапцін Іванна та Трохименко Інна) та Харкова. Спортсмени виступали у двох розділах пумсе та керугі. Тренер ладижинських спортсменів Сергій Брушніцький.
22 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1493 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль