Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижиннці здобули перше місце з техніки пішохідного туризму

Ладижиннці здобули перше місце з техніки пішохідного туризму

З 7 по 9 жовтня в ур. Сабарів Вінницького району традиційно проходив відкритий Чемпіонат області з техніки пішохідного туризму серед молоді, юнаків та юніорів «Сабарівська осінь – 2016». Місто Ладижин представляв туристсько-спортивний клуб «Крокус».

Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.

Команди змагались на дистанціях «Крос-похід» та «Рятувальні роботи» по ІV та ІІІ класам. Ладижинські спортисмени віком від 2001 до 1998 р.н. змагались по ІІІ класу.

На дистанції «Крос-похід» зайняли ІІ місце та здобули перемогу на дистанції «Рятувальні роботи». За результатами двох днів впевнено вибороли І загальнокомандне місце.

Навіть погода не засмутила спортсменів (команди проживали у польових умовах), вони достойно представили наше місто.

В команді змагались Горбатюк Вероніка, Бурдейна Алла, Рибачок Дмитро – учні 11-х класів Ладижинської ЗОШ №2, Стасюк Юлія та Осипенко Ігор – учні 10-го класу Ладижинської ЗОШ №2 та Бевз Дар’я – студентка Вінницького державного педагогічного університету.

Учасників нагородили кубком, медалями та грамотами Департаменту освіти і науки Віницької обласної державної адміністрації.

Тренують команду Стефаник М.В. та Бевз О.Л.

8064_v_tabori_pislya_distancii.jpg (1.24 Kb)9892_na_distancii_ryatuvalni_roboti.jpg (111.33 Kb)
12 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 890 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 14.10.2016 - 22:33
Тренують команду Стефаник М.В. та Бевз О.Л.

пишіть повністю, нехай народ знає ім'я своїх героїв

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль