Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинці здобули призові місця на кубку України з самбо серед юніорів

Ладижинці здобули призові місця на кубку України з самбо серед юніорів

З 8 по 11 вересня в місті Київ в приміщенні спорткомплексу Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова проходили змагання з Кубку України з самбо.

В цих змаганнях приймала також уасть збірна Вінницької області до якої входили також спортсмени з ладижинської школи самбо ім. І. Сагаєва.

Першого змагального дня ладижинські спортмени Дмитро Стременовський та Куленко Денис здобули третє місце у своїх вікових категоріях в змаганнях янаків та дівчат старшого шкільного віку ( до 18 років). Дмитро виступав в категорії до 52 кг, Денис в категорії до 75 кг. Обидва спортсмени здобули перемогу в розділі "спортивне самбо". 1625_frsq2r0ad3o.jpg (71.2 Kb)

Другого спортивного дня Дмитро Стременовський у змаганнях самбістів серед юніорів (U-20) в розділі "спортивне самбо" в своїй віковій категорії здобув перше місце, а в розділі "бойове самбо" в віковій категорії до 48 кг. також перше місце.

Фото Валерія Шубрата.
12 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1450 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль