Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинці здобули призові місця на кубку України з самбо серед юніорів

Ладижинці здобули призові місця на кубку України з самбо серед юніорів

З 8 по 11 вересня в місті Київ в приміщенні спорткомплексу Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова проходили змагання з Кубку України з самбо.

В цих змаганнях приймала також уасть збірна Вінницької області до якої входили також спортсмени з ладижинської школи самбо ім. І. Сагаєва.

Першого змагального дня ладижинські спортмени Дмитро Стременовський та Куленко Денис здобули третє місце у своїх вікових категоріях в змаганнях янаків та дівчат старшого шкільного віку ( до 18 років). Дмитро виступав в категорії до 52 кг, Денис в категорії до 75 кг. Обидва спортсмени здобули перемогу в розділі "спортивне самбо". 1625_frsq2r0ad3o.jpg (71.2 Kb)

Другого спортивного дня Дмитро Стременовський у змаганнях самбістів серед юніорів (U-20) в розділі "спортивне самбо" в своїй віковій категорії здобув перше місце, а в розділі "бойове самбо" в віковій категорії до 48 кг. також перше місце.

Фото Валерія Шубрата.
12 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 795 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль