Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські спортсмени стали абсолютними чемпіонами України в Кубку України зі спортивного туризму

Ладижинські спортсмени стали абсолютними чемпіонами України в Кубку України зі спортивного туризму

4718_2.jpg (71.85 Kb)З 27 по 30 вересня у м. Кропивницький відбулися Кубки України з пішохідного та велосипедного туризму. Нашу область представляли гуртківці Вінницького обласного центру, а саме - збірна команда області з пішохідного туризму та старша і молодша команди ТСК «Крокус» з велосипедного туризму.

Наші спортсмени показали високі результати. Команда з пішохідного туризму виграла дві дистанції та стала абсолютним чемпіоном.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Велосипедисти змагались на двох дистанціях: «Комплексна» та «Велораллі», де молодша команда у складі: Кучерявий Роман, Лукіянов Владислав, Щербань Денис, Журба Даниїл, Рагозіна Ольга, виборола ІІІ і ІІ місце відповідно і стала срібними чемпіоном Кубку. Старша команда у складі Петіна Максима, Крижанівського Євгенія, Полуведька Дмитра та Рагозіної Аліни поступилась тільки Харківським спортсменам і також виборола ІІ місце у загальному заліку.
8453_1.jpg (74.19 Kb)
Особливо приємно відмітити особистий залік гуртківців. Петін Максим (студент Брацлавського аграрного коледжу) – І місце серед старших хлопців, Рагозіна Аліна (учениця Ладижинської ЗОШ №2) – І місце серед старших дівчат. Лукіянов Владислав (учень Ладижинської ЗОШ №2) – ІІ місце серед молодших хлопців та Рагозіна Ольга (учениця Ладижинської ЗОШ№2) – ІІІ місце серед молодших дівчат. Петін Максим та Рагозіна Аліна виконали розряд кандидатів у майстри спорту.

Тренують команди з велосипедного туризму Стефаник Микола та Бевз Оксана.

6893_3.jpg (89.13 Kb)6161_7.jpg (130.34 Kb)9903_4.jpg (152.91 Kb)0670_5.jpg (79.86 Kb)
2 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 623 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль