Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Жителі другого мікрорайону просять захистити їх від свавілля місцевої влади

Жителі другого мікрорайону просять захистити їх від свавілля місцевої влади

До нашого інтернет-ресурсу звернулись жителі трьох житлових будинків другого мікрорайону, - 32-го, 55-го та 56-го допомогти їм у ситуації, коли вони не можуть боротись зі свавіллям Ладижинської міської ради.

Як пишуть люди, вони самостійно без будь-якої допомогти облаштовували в свій час майданчик для дітей в дворі своїх житлових будинків. Але на сьогодні чиновники Ладижинської міської ради вирішили облаштувати там місце для збору сміття, яке чомусь було вирішено розмістити в центрі двору.

Жителі житлових будинків вважають, що здоровий глузд у чиновників відсутній і сподіваютсья лише на підтримку громадськості.

"На цьому місці, у дворі між будинками 32, 55 та 56 був спортивний майданчик, створений руками жителів 56 будинку в 1998 році, хтось виготовляв та встановлював ворота, хтось привіз піску, а діти дружно розносили та розрівнювали пісок, вибирали каміння. Зараз же міська влада, не рахуючись із думкою жителів прилеглих будинків, робить в центрі двору місце для збору сміття! Міській владі наплювати на думку людей, на національні стандарти з розміщення таких майданчиків та накази Міністерства охорони здоров'я, а тим більше на дітей, які уже майже 20 років ганяли м'яча на стадіончику. Таке враження, що здоровий глузд у місцевої влади відсутній взагалі. Можливо громадськість допоможе у вирішенні цієї проблеми, як порадами, так і певними діями", - написали жителі 2-го мікрорайону до нашого ресурсу.

1237_img_0560.jpg (94.44 Kb)6225_img_0561.jpg (89.51 Kb)
4 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2678 Коментарів: 3
Написав: OstapBender 6.10.2016 - 09:14
А чого прихильники мера не пишуть - "Все нормально! Ви нічого не понімаєте, так має бути"??
Написав: nina 6.10.2016 - 09:31
А мер же говорил, что не нужны баки для мусора,"... а то нерадивые хозяйки будут туда сбрасывать тесто и другие отходы, которые будут киснуть в баках и вылезать оттуда...."(это почти дословно) и тем создавать неудобства работникам коммунального предприятия. Вот и сбылись его предсказания, появились недовольные.
Написав: OstapBender 10.10.2016 - 14:24
nina, баки потрібні, але вони мають бути герметичні і регулярно митись. Та і сміття вивозитись має не раз у тиждень

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль