Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Жителі другого мікрорайону просять захистити їх від свавілля місцевої влади

Жителі другого мікрорайону просять захистити їх від свавілля місцевої влади

До нашого інтернет-ресурсу звернулись жителі трьох житлових будинків другого мікрорайону, - 32-го, 55-го та 56-го допомогти їм у ситуації, коли вони не можуть боротись зі свавіллям Ладижинської міської ради.

Як пишуть люди, вони самостійно без будь-якої допомогти облаштовували в свій час майданчик для дітей в дворі своїх житлових будинків. Але на сьогодні чиновники Ладижинської міської ради вирішили облаштувати там місце для збору сміття, яке чомусь було вирішено розмістити в центрі двору.

Жителі житлових будинків вважають, що здоровий глузд у чиновників відсутній і сподіваютсья лише на підтримку громадськості.

"На цьому місці, у дворі між будинками 32, 55 та 56 був спортивний майданчик, створений руками жителів 56 будинку в 1998 році, хтось виготовляв та встановлював ворота, хтось привіз піску, а діти дружно розносили та розрівнювали пісок, вибирали каміння. Зараз же міська влада, не рахуючись із думкою жителів прилеглих будинків, робить в центрі двору місце для збору сміття! Міській владі наплювати на думку людей, на національні стандарти з розміщення таких майданчиків та накази Міністерства охорони здоров'я, а тим більше на дітей, які уже майже 20 років ганяли м'яча на стадіончику. Таке враження, що здоровий глузд у місцевої влади відсутній взагалі. Можливо громадськість допоможе у вирішенні цієї проблеми, як порадами, так і певними діями", - написали жителі 2-го мікрорайону до нашого ресурсу.

1237_img_0560.jpg (94.44 Kb)6225_img_0561.jpg (89.51 Kb)
4 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3012 Коментарів: 3
Написав: OstapBender 6.10.2016 - 09:14
А чого прихильники мера не пишуть - "Все нормально! Ви нічого не понімаєте, так має бути"??
Написав: nina 6.10.2016 - 09:31
А мер же говорил, что не нужны баки для мусора,"... а то нерадивые хозяйки будут туда сбрасывать тесто и другие отходы, которые будут киснуть в баках и вылезать оттуда...."(это почти дословно) и тем создавать неудобства работникам коммунального предприятия. Вот и сбылись его предсказания, появились недовольные.
Написав: OstapBender 10.10.2016 - 14:24
nina, баки потрібні, але вони мають бути герметичні і регулярно митись. Та і сміття вивозитись має не раз у тиждень

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль