Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал За висновками Вищої ради правосуддя ладижинська влада втручалась в діяльність Ладижинського суду

За висновками Вищої ради правосуддя ладижинська влада втручалась в діяльність Ладижинського суду

79_images.jpg (12.23 Kb)18 вересня цього року Вища Рада правосуддя проводила чергове засідання на якому розглядала також окрім інших питань повідомлення Ладижинського міського суду про втручання в діяльність суду щодо здійснення правосуддя.

Про це повідомляє інтернет-сайт "Закон і Бізнес".

"Інший випадок устрявання в діяльність Феміди стався в Ладижині Вінницької області. У січні 2018 року до місцевого суду звернулася жінка з позовом проти заступника міського голови, Ладижинської міської ради та місцевої газети про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди, - повідомляє Закон і Бізнес, - Інтереси позивачки на той час представляла особа, котра не є адвокатом. Суд визнав: справа не є малозначною, тому жінці довелося шукати професійного захисника, що вона й зробила. Те саме мала б учинити й міськрада, представник якої також адвокатом не був. Натомість у відповідь головний спеціаліст юридичного відділу органу місцевого самоврядування дав негативну оцінку діям судді Івана Патраманського, який розглядає позов, обіцяючи на нього поскаржитися. Цей коментар вмістила газета міськради в статті «Хто боїться правди в Ладижині?», в якій журналіст розкритикував законника.

Таку поведінку суддя вважає тиском на судочинство та злочином. Він повідомив про це Вишу радуправосуддя та надіслав копію статті.

Вислухавши доповідача, Вища рада правосуддя вирішила звернутися до міської ради й наголосити на недопустимості коментарів, які підривають авторитет правосуддя.
26 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 2341 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль