Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы За 11 місяців цього року в Ладижині вироблено промислової продукції на 12 мільярдів гривень

За 11 місяців цього року в Ладижині вироблено промислової продукції на 12 мільярдів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/5363_b67ec3.jpg За січень-листопад 2016 року промисловими підприємствами міста вироблено промислової продукції у діючих цінах 2016 року на 11 млрд. 923 млн. 833 тис. грн. Це на 8,1% або на 889 млн. 366 тис. грн. більше показника відповідного періоду 2015 року.

Інформація з цього приводу зазначена в Програмі соціально-економічного розвитку на 2017 рік.

В розрахунку на одного жителя міста за січень-листопад 2016 року вироблено промислової продукції в діючих цінах понад 496,0 тис. грн., що є найкращим показником у Вінницькій області.

В розрахунку на одного жителя міста у січні-листопаді 2016 року реалізовано промислової продукції понад 385 тис. грн., що є також кращим показником у Вінницькій області.

Найбільший приріст обсягів виробництва промислової продукції відбувся на підприємствах компанії «Миронівський хлібопродукт».

21 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2248 Коментарів: 2
Написав: ВЛАДИЖИН 22.12.2016 - 18:14
В розрахунку на одного жителя міста у січні-листопаді 2016 року реалізовано промислової продукції понад 385 тис. грн

це що за розрахунок, що житель міста має від реалізації курятини МХП?? один сморід.
Написав: nina 22.12.2016 - 20:01
Ну, нарешті, однодумців більшає. Як це досі "Стаси" не вискочили, для того щоб розказати, як гарно пахне сморід.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль