Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы За 11 місяців цього року в Ладижині вироблено промислової продукції на 12 мільярдів гривень

За 11 місяців цього року в Ладижині вироблено промислової продукції на 12 мільярдів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/5363_b67ec3.jpg За січень-листопад 2016 року промисловими підприємствами міста вироблено промислової продукції у діючих цінах 2016 року на 11 млрд. 923 млн. 833 тис. грн. Це на 8,1% або на 889 млн. 366 тис. грн. більше показника відповідного періоду 2015 року.

Інформація з цього приводу зазначена в Програмі соціально-економічного розвитку на 2017 рік.

В розрахунку на одного жителя міста за січень-листопад 2016 року вироблено промислової продукції в діючих цінах понад 496,0 тис. грн., що є найкращим показником у Вінницькій області.

В розрахунку на одного жителя міста у січні-листопаді 2016 року реалізовано промислової продукції понад 385 тис. грн., що є також кращим показником у Вінницькій області.

Найбільший приріст обсягів виробництва промислової продукції відбувся на підприємствах компанії «Миронівський хлібопродукт».

21 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1853 Коментарів: 2
Написав: ВЛАДИЖИН 22.12.2016 - 18:14
В розрахунку на одного жителя міста у січні-листопаді 2016 року реалізовано промислової продукції понад 385 тис. грн

це що за розрахунок, що житель міста має від реалізації курятини МХП?? один сморід.
Написав: nina 22.12.2016 - 20:01
Ну, нарешті, однодумців більшає. Як це досі "Стаси" не вискочили, для того щоб розказати, як гарно пахне сморід.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль