Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Вибори 2014 Януарія Шостака звинувачують у незаконному впливі на вільне волевиявлення громадян

Януарія Шостака звинувачують у незаконному впливі на вільне волевиявлення громадян

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7591_hqdefault.jpgЯнуарія Шостака конкуренти звинувачують у розповсюдженні «чорного піару» проти кандидата в народні депутати України Миколи Кучера.

Про це повідомляє комунальне радіо Ладижинської міської ради «Лада ФМ».


Радіо з посиланням на Бершадський районний відділ міліції повідомляє, що 21 жовтня надійшла заява на кандидата Януарія Шостака про незаконний вплив на вільне волевиявлення громадян, вчинений шляхом обману, що підпадає під статтю 157 Кримінального Кодексу України.

Слід нагадати, що кілька днів тому біля ладижинського автовокзалу трапилася сутичка між активістами кандидата у народні депутати по 17-му виборчому округу майданівця Януарія Шостака і прихильниками іншого кандидата, Миколи Кучера.

До цього Януарій Шостак звернувся також в Бершадський районний відділ міліції із заявою щодо перешкоджання агітаційної роботи зі сторони Миколи Кучера та його людей, то ж у обох кандидатів є взаємні претензії один до одного.
24 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 760 Коментарів: 1
Partizan
Написав: Partizan 24.10.2014 - 19:56
Гнати з округа цього самозванця. Він ще заяви тут пишу. Шо ти тут забув? Хай бере автомат в руки і в зону АТО. Все рівно користі тут від нього ніякої.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль