Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Економіка, Топ-5 Внаслідок змін в законодавство 12, 2 % підприємців в Ладижині закрили свою діяльність

Внаслідок змін в законодавство 12, 2 % підприємців в Ладижині закрили свою діяльність

7746_39c47bbe4183d343eacb3d83861a147036.jpg (35.83 Kb)Як відомо з 1 січня згідно з новими змінами в законодавство всі підприємці незалежно від того, отримують вони прибуток чи ні, мають сплачувати в обов’язковому порядку єдиний соціальний внесок, мінімальний розмір якого складає 704 гривні на місяць. Така ініціатива Уряду поповнити бюджет призвела до масового закриття підприємницької діяльності.

Для прикладу, з 22 грудня по сьогоднішній день 158 186 підприємців закрило свою діяльність. Про це свідчать дані спеціально для цього створеного інформаційного ресурсу, який в графікам в онлайн- режимі показує динаміку зменшення підприємців в Україні. Якщо врахувати, що всього зареєстровано в Україні 1, 8 мільйона гривень, то вже 8, 5 % новації законодавства примусили закрити свою діяльність.

Як стало відомо нашому ресурсу, показники закриття малого бізнесу в Ладижині перевищують середній рівень по Україні в 8, 5%.

Статистичні дані про кількість зареєстрованих підприємців та тих, що закрили свою діяльність опубліковало друковане видання газета «Нове місто».

Станом на 1 січня 2016 року в Ладижині було зареєстровано 745 підприємців, за 2016 рік додатково було зареєстровано 93 підприємця. На кінець року закрило свою діяльність 79 підприємців, а вже в 2017 році ще 24, тобто у відсотковому вираженні цифра складає 12, 2 %. Зареєструвалось в новому році 7 підприємців.

Багато це чи мало? Газета «Нове місто» стверджує, що ситуація не є критичною і місто вистояло. Але якщо врахувати, що середній показник по Україні складає 8, 5 %, а в Ладижині показник складає 12, 2%, то ситуація не викладає аж такою некритичною, адже 103 робочих місця для Ладижина було втрачено. За статистикою в основному зариваються підприємці, що займались торгівлею на орендованих площах, оскільки х бізнес став неприбутковим.

Скільки робочих місць фактично було ліквідовано невідомо, адже разом із закриттям об’єкта торгівлі, були звільнені продавці з об’єктів торгівлі. Але слід врахувати, що до 25% робочих місць в Ладижині знаходиться в малому бізнесі.

19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1975 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль