Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Економіка, Топ-5 Внаслідок змін в законодавство 12, 2 % підприємців в Ладижині закрили свою діяльність

Внаслідок змін в законодавство 12, 2 % підприємців в Ладижині закрили свою діяльність

7746_39c47bbe4183d343eacb3d83861a147036.jpg (35.83 Kb)Як відомо з 1 січня згідно з новими змінами в законодавство всі підприємці незалежно від того, отримують вони прибуток чи ні, мають сплачувати в обов’язковому порядку єдиний соціальний внесок, мінімальний розмір якого складає 704 гривні на місяць. Така ініціатива Уряду поповнити бюджет призвела до масового закриття підприємницької діяльності.

Для прикладу, з 22 грудня по сьогоднішній день 158 186 підприємців закрило свою діяльність. Про це свідчать дані спеціально для цього створеного інформаційного ресурсу, який в графікам в онлайн- режимі показує динаміку зменшення підприємців в Україні. Якщо врахувати, що всього зареєстровано в Україні 1, 8 мільйона гривень, то вже 8, 5 % новації законодавства примусили закрити свою діяльність.

Як стало відомо нашому ресурсу, показники закриття малого бізнесу в Ладижині перевищують середній рівень по Україні в 8, 5%.

Статистичні дані про кількість зареєстрованих підприємців та тих, що закрили свою діяльність опубліковало друковане видання газета «Нове місто».

Станом на 1 січня 2016 року в Ладижині було зареєстровано 745 підприємців, за 2016 рік додатково було зареєстровано 93 підприємця. На кінець року закрило свою діяльність 79 підприємців, а вже в 2017 році ще 24, тобто у відсотковому вираженні цифра складає 12, 2 %. Зареєструвалось в новому році 7 підприємців.

Багато це чи мало? Газета «Нове місто» стверджує, що ситуація не є критичною і місто вистояло. Але якщо врахувати, що середній показник по Україні складає 8, 5 %, а в Ладижині показник складає 12, 2%, то ситуація не викладає аж такою некритичною, адже 103 робочих місця для Ладижина було втрачено. За статистикою в основному зариваються підприємці, що займались торгівлею на орендованих площах, оскільки х бізнес став неприбутковим.

Скільки робочих місць фактично було ліквідовано невідомо, адже разом із закриттям об’єкта торгівлі, були звільнені продавці з об’єктів торгівлі. Але слід врахувати, що до 25% робочих місць в Ладижині знаходиться в малому бізнесі.

19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2245 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль