Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Відремонтовані 7-8-мі будинки почали трощити

Відремонтовані 7-8-мі будинки почали трощити

0880_361117_600.jpg (.31 Kb)Слюсарі-електрики, які прийшли на виклик у 7-мі та 8-мі житлові будинки, які нещодавно капітально відремонтували, були шоковані масштабами людського варварства, яке спіткало ці житлові будинки.

У підвалі одного з будинків було зрізано кабель та зірвано діодні світильники. Згодом якусь частину діодів було знайдено у закутку підвалу.

Загалом в тільки-но відремонтованих житлових будинках було вкрадено 22 діодних світильники, 20 метрів проводу і 21 датчик руху.

Про це повідомляє комунальне видання газета «Нове місто».

Наразі електрики проводять відновлювальні роботи, але нові датчики руху та енергозберігаючі світильники встановлювати не будуть. Замість вкрадених світильників будуть встановлені лампи розжарування.

Як виявилось, аналогічна ситуація виникла в будинку № 33 ( колишній готель»Акація»), який на сьогодні є по суті гуртожитком. В цьому будинку також врали плафони та енергозберігаючі лампи.

Від імені електриків Ладжитлосервісу до жителів міста звернувся Віктор Сас, який закликав з повагою ставитись до їх праці.
28 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2607 Коментарів: 5
Написав: nozen2303 1.03.2017 - 23:40
Поліція моглаб зробити засаду, зробивши таємну сигналку або відео спостереження з щілин якоїсь підвалки. А потім оприлюднити грабіжників у Комунальній газеті-)
Написав: Wanch 2.03.2017 - 09:14
nozen2303,

biggrinbiggrinbiggrin
Треба мобілізувати всіх поліціянтів (при нехватці мобілізувати всіх непрацюючих) і в кожному підвалі всіх будинків зробити засаду і зарегістрірувати "сепаратистів".
Всім поліціянтам-сторожам видати по СТО грамів фронтового пайка.
НЕ ВИПУСКАТИ З ПІДВАЛІВ ДОПОКИ НЕ ЗЛОВЛЯТЬ ЗЛОДІЇВ-СЕПАРІВ!
Перед початком маневрів повідомити всіх жителів, щоб вели себе адекватно і не мішали проведенню блокади підвалів.
Якщо КРИСИ будуть виловленні, всім задіяним в засаді виписати нагороди від імені Мера міста!
Написав: nina 2.03.2017 - 10:22
Смійтеся шановні, смійтеся, але в місті дуже небезпечно, навіть посеред білого дня. Вчора 1 березня в 3 під*їзді 12 будинку в першвй половині дня пограбували квартиру, розташовану на 1 поверсі. Харяї пішли на роботу, а в обід сусідка, яка приїхала на обідню перерву до дому, замітили понівечені двері сусіда.Вона йому зателефонувала про побачене. Напевно він викликав поліціянтів. З*їхалися всі поліціянти, які були на роботі, кілька працівників(чоловіків) ДТЕК і щось дуже там вирішували. Хазяїн пограбованої квартири, підійшов до мене і запитав, чи не бачила я чогось незвичайного. Я ж зі свого кіоску, звісно, нічого не бачила. Але ті жителі під*їзду (які були в дома) що всі сліпо-глухо-німі? Чи вже так залякані криміногенною ситуацією в місті, що краще вважають , не бачити, не чути, не свідчити?. Ввечері потерпілий міняв залізні двері і я побачила, що відкривали її наче консервну банку. Поліціянти, та залучені хлопці з ДТЕК крутилися біля під*їзду зо 2 години. І коли я проходила повз них почула фразу начальника поліції(він з кимось розмовляв по телефону):"План перехват" Кого він збирався перехватувати мені і зараз ще цікаво, але хазяїн постраждав від того що робиться в нашому славному, кращому місті України.
Написав: Wanch 2.03.2017 - 11:58
nina,
Він постраждав не від того, що робиться в нашому місті!
Взломи і кражі по всій країні.
Це у нас тепер таке НОВЕ ПОКОЛІННЯ БУДІНИКІВ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ! За що на Майдані боролись, на то й напоролись.
В мене якось вночі хотіли тоже браму відкрити, та вона оказалась із дуба і обшита залізом.
Сусіди могли нічого не чути і не бачити, тому що двері, які зараз ставлять (типу "броніровані")ріжуться перочинним ножем.
То ж краще поставити міцні соснові, або дійсно ставити броньовані, та вони дорогі і всі купляють на базарі "консервні банки"!
А те, що обікрали; значить знали, що в жителя цього є що красти. І обікрали не далекі "гості", а ті, кому він десь похвалився, що має плазмовий телевізор, комп'ютер, та інше...
Чому я так вважаю? Ще при Радянській владі я тоже був похвалився сусідові, а через деякий час у моїй квартирі пробували відкрити замок і зірвати двері.
*************
В общем; ЯЗЫК МОЙ - ВРАГ МОЙ!
Написав: fox 3.03.2017 - 13:45
Wanch, Ну тепер ми бачимо що це не тільки в нього було що брати.Інші також постраждали.В 55 будинку,в 37 будинку і вбита вахтерша.Вітаю нас всіх,ми тепер всі можемо попасти в цю кагорту " в них значить було що взяти"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль