Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал В Одесі підробляли медичні препарати ладижинського ПрАТ "Біолік"

В Одесі підробляли медичні препарати ладижинського ПрАТ "Біолік"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6127242068_23c80ef94f_z-300x225.jpg
Як стало відомо нашому ресурсу, слідчим управлінням ГУ НП в Одеській області розслідується кримінальне провадження за № 12016160000000665 відкрите 28 жовтня минулого року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 321-1Кримінального кодексу України (фальсифікація лікарських засобів).

Слідчими було вилучено величезну партію сфальсифікованої продукції серед якої були медичні препарати, які виробляються ладижинським підприємством ПрАТ «Біолік».

Як встановили слідчі, невстановленими особами за попередньо досягнутою взаємною домовленістю, в порушення положень законодавства України було запроваджено протиправну схему з розповсюдження на території України фальсифікованих медичних препаратів, що реалізовуються через власну мережу оптових складів та аптек.

Ці аптеки працювали частково без ліцензії Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на провадження діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами. (До речі, тональний крем і та крем для загару можна придбати в Інтернет-магазині тональный крем для чувствительной кожи. Всі товари в cremiki.ru - відмінної якості )
Так, за отриманими слідством даними невстановлені особи, використовуючи підконтрольні ТОВ «Торговий дім «МВК» ( м. Одеса), ТОВ «Медфармопт» ( м. Одеса) та ТОВ «Фармопт» (м. Одеса), організували в місті Одеса незаконне виробництво лікарських засобів.

У подальшому вказані фальсифіковані лікарські засоби реалізовувались через підконтрольну мережу оптових складів та аптек ТОВ «Експрес-Мед» (м. Одеса), ПП «Компанія Реал Фарм» (Комінтернівський р-н, с. Фонтанка), ТОВ «Професійний Футбольний Клуб «Реал Фарма» (м. Одеса).

Слідчі встановили, що з метою приховування фактів продажу фальсифікованих лікарських засобів, невстановленими особами офіційно закуповувалась невелика партія медичних препаратів у офіційного ліцензійного українського виробника.
20 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2568 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль