Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Фото, Відео, Топ-5 В Ладижині зафіксовано забруднення навколишнього середовища рідкими стоками тваринництва

В Ладижині зафіксовано забруднення навколишнього середовища рідкими стоками тваринництва

До громадської організації «Народний центр екологічного контролю» звернулись жителі села Оляниця з громадської організації «Комітет порятунку села Оляниця» на роботу місцевого сільськогосподарського підприємства, яке скидає рідкі стоки тваринництва. Жителі села передбачають, що це рідкі освітлені стоки, які залишаються після миття пташників від бригад, що знаходяться на території Оляницької сільської ради.

За словами представників Комітету порятунку села Оляниця, вони вже не один день фіксують поїздки великих асенізаторних вантажних автомобілів на поле, що прилягає до лісу, що знаходиться біля комбікормового заводу. Минулої п’ятниці представники громадських організацій «Народний центр екологічного контролю» та «Ладижинської громадської ради» під час запланованого екологічного рейду в ліс «Клевець» обстежили імовірне місце скидування рідких відходів та зафіксували, що інформація Комітету порятунку села Оляниця знайшла своє підтвердження.

В ділянці поля, що знаходиться між комбікормовим комплексом та залізницею, що прилягає до лісу, частина поля була вологою, в деяких місцях було утворено навіть калюжі, при цьому від поля йшов неприємний запах.

Під час обстеження ділянки поля було також зафіксовано забруднення рідкими стоками ділянки лісу площею приблизно до 40 кв.м., що було утворено шляхом стікання з поля залишків рідких стоків.

На відео було зафіксовано відразу два вантажні автомобілі з яких скидувались рідкі стоки. Один із водіїв пояснив, що йому вказало його керівництво це зробити, при цьому жодних інших пояснень водій надати не зміг.

Свої пояснення для нашого ресурсу надав голова ГО «Народний центр екологічного контролю» Володимир Катеринич.

« Ми вже кілька тижнів спільно з Комітетом порятунку села Оляниця слідкуємо за місцем скидання рідких відходів. За останніх кілька тижнів кількість стоків почала збільшуватись. Для прикладу, в день останнього рейду тільки зранку було зафіксовано сім автомобілів і два автомобілі після обіду, а це немаленький об*єм рідких стоків про походження яких нам нічого невідомо. Причому мова іде не про дощові стоки, а про рідкі стоки тваринництва. Для прикладу, згідно оцінки впливу навколишнього середовища пташників, рідкі стоки повинні надходити на локальні очисні споруди та очищатись там. Якщо мова іде про рідкі відходи пташників, то чому вони не очищаються, а вивозяться на поля? І цЕ не одиничний випадок. Мова іде про системність, адже з сусіднього району до нас також звертались жителі одного із сіл з подібною проблемою. Сподіваємось, що орендар зможе надати відповідь з цього приводу, адже саме він несе відповідальність за орендовані землі. Інша мова – це землі лісового фонду, які також забруднені. Тут повинен розбиратись Гайсинський лісгосп»,-сказав Володимир Катеринич.Фоторепортаж:

9282_img_1085.jpg (80.36 Kb)

1555_img_1089.jpg (64.7 Kb)3078_img_1091.jpg (72.71 Kb)6908_img_1096.jpg (75.38 Kb)2891_img_1101.jpg (59.14 Kb)3504_img_1102.jpg (132.97 Kb)1040_img_1110.jpg (99.08 Kb)2097_img_1113.jpg (105.96 Kb)30_img_1111.jpg (120.13 Kb)14_img_1107.jpg (84.47 Kb)
30 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1991 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 30.07.2016 - 12:13
Косюку дано начхати на Українську землю... Йому начхати на людей... Він то відпочиває в Соломниках... Туди ця вонь не доходить... І це робиться на першій черзі "НЕ НАШОЇ РЯБИ"... Після вводу другої , взагалі забудемо що таке Буг... Кормить Українська земля пів світу курми... Вінничину Косюк перетворить в другий Чорнобиль ! Слава олігархам ! Гроші не пахнуть...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль