Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Влада, Відео В Ладижині з місцевого бюджету витратили 20 тисяч гривень на "бутафорні" медалі (відео)

В Ладижині з місцевого бюджету витратили 20 тисяч гривень на "бутафорні" медалі (відео)

В Ладижині з місцевого бюджету було витрачено 20 тисяч гривень на несправжні або бутафорні медалі, які згодом вручав міський голова Валерій Коломєйцев на урочистостях.

Про це повідомив сам міський голова Валерій Коломєйцев під час останньої сесії Ладижинської міської ради.

"Друзі. Я інколи потрапляю в ступор. Ми зібрали тут громадськість спортивну міста, щоб привітати наших спортсменів, активістів, спонсорів, які допомагають спорту. Закінчуєтсья міроприємство. Директор однієї із спортивних шкіл міста говорить: "Хвилиночку, і у мене є тут..." Розклали тут ордена і медалі і мене він залучив до роздачі",
- зазначив Валерій Коломєйцев.

У міського голови викликало питання щодо того, хто нагороджує цими орденами та медалями. Як виявилось, нагороджував виробник орденів та медалей, який налагодив бізнес. Бізнес полягає в тому, що виготовляються гарні медалі та ордени, виписуються посвідчення, куди тільки можна вписати прізвище та ім*я.

"Платимо ми гроші з бюджету. Я пішов на зустріч. Я не можу йти проти бажань... прийшли до мене учасники АТО. Але я тоді добавив, що тоді треба і афганцям, як захисникам вітчизні і тим, хто ще живий з ветеранів війни, щоб вони були однакові. Але все ж таки 20 тисяч з бюджету пішло. Я би хотів, щоб в подальшому ми такого не робили",
- продовжив Валерій Коломєйцев.

Загалом міський голова різко засудив таку ініціативу, мотивуючи це тим, що право нагороджувати орденами і медалями -це прерогатива держави, а тому такі медалі знецінюють заслуги людей.
23 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2380 Коментарів: 4
Написав: nina 23.03.2017 - 10:40
Унтер офицерская вдова, которая сама себя высекла?! Или оттуда ничего не перепало?
Написав: fenix 23.03.2017 - 15:08
Вони то налагодили бізнес, але чому цей бізнес оплачено за рахунок Бюджетних коштів? Прошу юристів роз'яснити мені чи це не корупційна дія?
Написав: nina 23.03.2017 - 15:36
Для антикорупціонерів це копійкі нецікаві., їм Мільярди подавай.
aleksandr
Написав: aleksandr 23.03.2017 - 19:48
nina, Орденок... Рудого... Капець... За поставки тітушок 1 ст. 2ст. За охорону унитазу... 3.За охорону традицій СРСР !!!Ладижин Європейське місто !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль