Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Влада, Відео В Ладижині з місцевого бюджету витратили 20 тисяч гривень на "бутафорні" медалі (відео)

В Ладижині з місцевого бюджету витратили 20 тисяч гривень на "бутафорні" медалі (відео)

В Ладижині з місцевого бюджету було витрачено 20 тисяч гривень на несправжні або бутафорні медалі, які згодом вручав міський голова Валерій Коломєйцев на урочистостях.

Про це повідомив сам міський голова Валерій Коломєйцев під час останньої сесії Ладижинської міської ради.

"Друзі. Я інколи потрапляю в ступор. Ми зібрали тут громадськість спортивну міста, щоб привітати наших спортсменів, активістів, спонсорів, які допомагають спорту. Закінчуєтсья міроприємство. Директор однієї із спортивних шкіл міста говорить: "Хвилиночку, і у мене є тут..." Розклали тут ордена і медалі і мене він залучив до роздачі",
- зазначив Валерій Коломєйцев.

У міського голови викликало питання щодо того, хто нагороджує цими орденами та медалями. Як виявилось, нагороджував виробник орденів та медалей, який налагодив бізнес. Бізнес полягає в тому, що виготовляються гарні медалі та ордени, виписуються посвідчення, куди тільки можна вписати прізвище та ім*я.

"Платимо ми гроші з бюджету. Я пішов на зустріч. Я не можу йти проти бажань... прийшли до мене учасники АТО. Але я тоді добавив, що тоді треба і афганцям, як захисникам вітчизні і тим, хто ще живий з ветеранів війни, щоб вони були однакові. Але все ж таки 20 тисяч з бюджету пішло. Я би хотів, щоб в подальшому ми такого не робили",
- продовжив Валерій Коломєйцев.

Загалом міський голова різко засудив таку ініціативу, мотивуючи це тим, що право нагороджувати орденами і медалями -це прерогатива держави, а тому такі медалі знецінюють заслуги людей.
23 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2106 Коментарів: 4
Написав: nina 23.03.2017 - 10:40
Унтер офицерская вдова, которая сама себя высекла?! Или оттуда ничего не перепало?
Написав: fenix 23.03.2017 - 15:08
Вони то налагодили бізнес, але чому цей бізнес оплачено за рахунок Бюджетних коштів? Прошу юристів роз'яснити мені чи це не корупційна дія?
Написав: nina 23.03.2017 - 15:36
Для антикорупціонерів це копійкі нецікаві., їм Мільярди подавай.
aleksandr
Написав: aleksandr 23.03.2017 - 19:48
nina, Орденок... Рудого... Капець... За поставки тітушок 1 ст. 2ст. За охорону унитазу... 3.За охорону традицій СРСР !!!Ладижин Європейське місто !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль