Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Топ-5 З Ладижина на Київ можна проїхатись з піснями про Новоросію

З Ладижина на Київ можна проїхатись з піснями про Новоросію

8827_27179_w_700.jpg (152.39 Kb)У рейсовому автобусі "Ямпіль-Ладижин", що їзде через Ладижин, щосили крутять сепаратистський шансон про рідну Новоросію.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав учасник АТО Віктор Кирган.

"Їду я в автобусі "Ямпіль-Київ". Дорога далека, 400 з гаком км. Всю дорогу від Ямполя грає в салоні звичайний для автобусів шансон. І тут в наступній пісні мене спочатку зацікавлюють слова "наші діди перемогли фашизм", а потім чіткий приспів "рідна Новоросія", - написав він.

За словами колишнього АТОшника, від почутого у нього був шок.

"Це Вінницька область, Ладижин. Більшість пасажирів - чоловіки заробітчани з мого району. Заспокоївшись після першої хвилі шоку, я починаю дивитися по сторонах, яка реакція? Автобус на 55 сидячих місць і майже всі зайняті. Основна маса - чоловіки, небагато студентів. Що було на їхніх обличчях? Радості я не помітив, як і гніву чи обурення. Люди озиралися один на одного, поглядали на вікна. Не зайде в салон чоловік з чорною бородою в горі, з АК і шевронами "рідний Новоросії", - зазначив він.

Як зазначає Кирган, довго слухати з динаміків подібні "шедеври" він не зміг.

"Я сидів біля вікна, тому попросив дівчину, яка сиділа поруч, випустити мене. Добре, що не їду по формі - подумав я і пішов до водія",
- підсумував він.

Підтверджує цю інформацію інший пасажир цього автобуса Василь Лищук, який опублікував свій коментр в соціальній мережі "Вконтакте".

"Я був у цьому автобусі 9го січня, да, на зупинці в ладижині грала пісня про новоросію, я був дуже здивований тим що дуже мало людей хоч якось відреагували на це. Я нічого не показав, однак ми з дружиною були трохи обурені таким фактом, я в ато з самого початку, тільки у грудні прибув звідти, і у наступному місяці знову у ато відбуааю. Дуже прикро таке чути в самій глибині Украіни неньки...." - зазначив Василь.

8328_image001.png (35.03 Kb)
15 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2045 Коментарів: 3
Написав: Oleg 18.01.2017 - 20:13
Ще в листопаді їхав цим автобусом по монітору лунала російська попса ну типу "суботній вечір" довго не витримав підійшов до водія і пояснив скільки хлопців загинуло в нас, з Гайсина і т.д думав випадковість (совпаденіє) а тепер не думаю. Хлопці скиньте номер автобуса
Написав: Wanch 19.01.2017 - 15:51
Oleg,
А коли на Ладижинському радіо лунають дебільні англомовні пісні, ти що-небудь із них второпуєш?
Та й українські не звучать! А хіба мало українських народних пісень? У нас повний дебілізм в державі.
А чому? Тому що дебіли при владі, які за крадені гроші стали народними депутатами. Стань депутатом сам!
Хрен станеш! Треба заплатити не менш 3-6 млн. доларів,
щоб попасти в "народну раду!"
Хлопці загинули? Так, загинули, і будуть гинути, тому що у нас такий президент.
А хоч один син депутата загинув? Чи депутат пішов в АТО з піснею про Україну?
Я вважаю, що не можна людей позбавляти ні української, ні російської пісні! Бо це наші слав*янські пісні,
це наша історія.
І на хрен ми не потрібні Европі. Чим більше повиздихуем, тим більше для них буде нашої землі.
І на кінець: Ніякому перевозчику, ніякому українцю не заборонено слухати те, що він хоче!
Так можно заборонити і дихати повітрям.
Тобі потрібен номер автобуса?
Тобі глузду треба більше і не слухати єврейську мафію, яка винищує не тільки наших хлопців в АТО, а й всю Україну!
Написав: pash 19.01.2017 - 17:31
Олеже.тебе можна зрозуміти.Але дай відповідь на елементарні запитаннЯ: Хто з*явився першим-курка чи яйце?Далі ще простіше запитання -де зародилась Русь... А де виникла Московія...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль