Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал, Топ-5 Скандал! Бершадський суд закрив кримінальні справи по земельному дерибану в Ладижині.

Скандал! Бершадський суд закрив кримінальні справи по земельному дерибану в Ладижині.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6971_1344093525_zemelnyj-deriban.jpg Наш ресурс останніх три роки постійно інформував про хід розслідування скандальної кримінальної справи щодо чиновників місцевого Деркомзему, які роздерибанили прибережну смугу річки Південний Буг та виготовили 38 державних актів без рішення Ладижинської міської ради.

Нагадаємо, що 25 березня 2013 року було відкрито два кримінальних провадження за ч. 1 ст. 357 та ч. 3 ст. 366 Кримінального кодексу України в яких підозру було оголошено головному земельщику міста пану Баламуту і який власне проходив у кримінальній справі в якості обвинуваченого .

Неодноразово ми повідомляли про те, що представник прокуратури свідомо чи несвідомо сприяє затягуванню кримінальної справи через різні процесуальні підстави. І сталось те, що ми і передбачали, - 5 грудня цього року суддя Бершадського районного суду пан Хмель виніс ухвалу, якою звільнив колишнього начальника Держкомзему від кримінальної відповідальності за обвинувальним актом про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого 1 ст.357, ч.1 ст.366 КК України, у зв'язку із закінченням строків давності. При цьому кримінальні провадження були закриті, а обвинувачений по справі має спати майже 20 тисяч гривень державі за проведені експертизи.

«Своїми умисними діями начальник відділу Держземагенства м. Ладижин Вінницької області скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 366 КК України, - службове підроблення, - встановив суд, - своїми умисними діями начальник відділу Держземагенства м. Ладижин Вінницької області скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 357 КК України, - приховування офіційних документів шляхом зловживання особи своїм службовим становищем».

Суд також роз’яснив, що кримінальні провадження були закриті не за реабілітуючими підставами, але з такою позицією колишній начальник Держземагенства м. Ладижин Вінницької області погодився, оскільки вину в інкримінованих йому злочинах визнав повністю та підтвердив обставини викладені в обвинувальному акті.
13 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2908 Коментарів: 3
Написав: fenix 13.12.2016 - 14:58
Прокурор і суддя сприяли злочинцю уникнути відповідальності. Тепер нехай беруть вила в руки і 1дуть кидати навоз.
Написав: pash 13.12.2016 - 21:46
У одному зі своїх комментарів я вже писав,що справи, які порушувались по факту різних зловживань міських чиновників навмисне розділялись.призупинялись....Для того-щоб вивести від відповідальності-організатора злочинного угрупуваня-"Людину року" і його команду..Адвокат навмисне затягував із розглядом справи у суді-висунув клопотання про експертизу,якої не було необхідності проводити.А тепер інтересніше питання-Хто підняв питання при земельний" дерібан"? Будемо вважати, що це зробила областна прокуратура.... Хто повернув землі до комунальної власності-знову будемо вважати,що суд...А тепер поставлю запитання-Хто оскаржував рішення суду і платив із міської казни кошти на судові витрати?НЕ знаєте? Я дам відповідь-міський голова,земельний відділ, який очолював фігурант по кримінальній справі і АМЕР....Для тих хто сумнівається найближчим часом будуть обубліковані додаткові документи..
aleksandr
Написав: aleksandr 25.12.2016 - 14:34
pash, Можливо цих бегемотів вже на шашлики треба ?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль