Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Економіка Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/6865_sub.jpg23 серпня цього року Ладижинська міська рада провела тендер-аукціон на вибірковий капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Наконечного: від вулиці Докучаєва до вул. Процишина на суму, 12, 89 млн.грн. Переможцем було оголошено ТОВ "Шляхбудматеріали".

Але один із учасників аукціону ТОВ "Височанський асфальтобетонний завод" подав скаргу на таке рішення до постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, яка в свою чергу розглянула скаргу та її задовольнила своїм рішенням від 27 вересня цього року.

Про це стало відомо з інформаційного сайту prozorro.gov.ua.

"Зобов'язати Ладижинську міську раду скасувати рішення про визначення товариства з обмеженою відповідальністю "Шляхбудматеріали" переможцем процедури закупівлі – "ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь", оголошення про проведення якої оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2018-07-25-000367-c",- зазначила адміністративна колегія в своєму рішення.

Ладижинська міська рада має право оскаржити рішення адміністративної колегії до суду.
4 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 22037 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль