Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Топ-5 Ремонтна бригада ТЕС при утепленні теплотраси засмітила ліс скловатою

Ремонтна бригада ТЕС при утепленні теплотраси засмітила ліс скловатою

Лісовий масив, що прилягає до мікрорайону Піонерский, засмічений відходами скловати, яка залишилась після проведення робіт по утепленню теплотраси.

Про це нас повідомив кореспондент «Новин Ладижина», який надав також фото з місця екологічного забруднення.
Після того, як ремонтники виконали утеплення теплотраси, яка проходить по периметру лісу, що поряд зі стелою «Ладижинська ТЕС», відходи скловати були залишені в лісі вздовж пішохідної доріжки. Вчора вже був перший день весни, а як видно, ніхто не збирається прибирати вкрай шкідливе сміття з лісу.

Як відомо, недоліком скловати є підвищена ламкість волокон, гострі й тонкі уламки яких легко проникають в одяг (з якої їх важко видалити) і далі в шкіру, викликаючи сверблячку. Вдихання повітря з уламками волокон скловати може викликати тривале подразнення легенів, оскільки вони виходять з легких дуже повільно. Небезпечно також потрапляння волокон скловати в очі.
63_dscn0025.jpg (117.84 Kb)
2465_dscn0024.jpg (119 Kb)0745_dscn0023.jpg (112.67 Kb)8868_dscn0022.jpg (111.91 Kb)
2 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1617 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 3.03.2017 - 01:29
хто нагадив той і має прибирати, хай начальство нагне тих хто так зробив, або ми нагнем начальство.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль