Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Топ-5 Ремонтна бригада ТЕС при утепленні теплотраси засмітила ліс скловатою

Ремонтна бригада ТЕС при утепленні теплотраси засмітила ліс скловатою

Лісовий масив, що прилягає до мікрорайону Піонерский, засмічений відходами скловати, яка залишилась після проведення робіт по утепленню теплотраси.

Про це нас повідомив кореспондент «Новин Ладижина», який надав також фото з місця екологічного забруднення.
Після того, як ремонтники виконали утеплення теплотраси, яка проходить по периметру лісу, що поряд зі стелою «Ладижинська ТЕС», відходи скловати були залишені в лісі вздовж пішохідної доріжки. Вчора вже був перший день весни, а як видно, ніхто не збирається прибирати вкрай шкідливе сміття з лісу.

Як відомо, недоліком скловати є підвищена ламкість волокон, гострі й тонкі уламки яких легко проникають в одяг (з якої їх важко видалити) і далі в шкіру, викликаючи сверблячку. Вдихання повітря з уламками волокон скловати може викликати тривале подразнення легенів, оскільки вони виходять з легких дуже повільно. Небезпечно також потрапляння волокон скловати в очі.
63_dscn0025.jpg (117.84 Kb)
2465_dscn0024.jpg (119 Kb)0745_dscn0023.jpg (112.67 Kb)8868_dscn0022.jpg (111.91 Kb)
2 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1980 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 3.03.2017 - 01:29
хто нагадив той і має прибирати, хай начальство нагне тих хто так зробив, або ми нагнем начальство.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль