Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Топ-5 Ремонтна бригада ТЕС при утепленні теплотраси засмітила ліс скловатою

Ремонтна бригада ТЕС при утепленні теплотраси засмітила ліс скловатою

Лісовий масив, що прилягає до мікрорайону Піонерский, засмічений відходами скловати, яка залишилась після проведення робіт по утепленню теплотраси.

Про це нас повідомив кореспондент «Новин Ладижина», який надав також фото з місця екологічного забруднення.
Після того, як ремонтники виконали утеплення теплотраси, яка проходить по периметру лісу, що поряд зі стелою «Ладижинська ТЕС», відходи скловати були залишені в лісі вздовж пішохідної доріжки. Вчора вже був перший день весни, а як видно, ніхто не збирається прибирати вкрай шкідливе сміття з лісу.

Як відомо, недоліком скловати є підвищена ламкість волокон, гострі й тонкі уламки яких легко проникають в одяг (з якої їх важко видалити) і далі в шкіру, викликаючи сверблячку. Вдихання повітря з уламками волокон скловати може викликати тривале подразнення легенів, оскільки вони виходять з легких дуже повільно. Небезпечно також потрапляння волокон скловати в очі.
63_dscn0025.jpg (117.84 Kb)
2465_dscn0024.jpg (119 Kb)0745_dscn0023.jpg (112.67 Kb)8868_dscn0022.jpg (111.91 Kb)
2 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2403 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 3.03.2017 - 01:29
хто нагадив той і має прибирати, хай начальство нагне тих хто так зробив, або ми нагнем начальство.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль