Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Привітання мера Ладижина до Дня української писемності та мови викликало бурхливу реакцію ладижинців

Привітання мера Ладижина до Дня української писемності та мови викликало бурхливу реакцію ладижинців

7374_image001.jpg (17.12 Kb)Як відомо, 9 листопада в Україні визначають День української писемності та мови. Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев вирішив привітати ладижинців з цим днем, поширивши привітання на сайті Ладижинської міської ради.

"Наша мова є серцем і душею вільнолюбного українського народу. Велична та нескорена, вона гартувалася протягом усієї своєї тисячолітньої історії, нерозривно пов’язаної із боротьбою за незалежність Української держави. Ми, сучасні українці, повинні зберегти рідне слово і передати його наступним поколінням. Без усвідомлення себе як нації, без поваги до державної мови і культурних цінностей свого народу, неможливо уявити наше майбутнє", - зазначив міський голова.

Також він побажав кожному розвивати культурні надбання наших предків, берегти рідне слово та плекати його. "Нехай мова рідна й слово рідне стануть для кожного з нас духовним джерелом життя, надійним оберегом та охоронцем", - написав Валерій Коломєйцев.

Слова мера Ладижина викликали цілий шквал критики ладижинців, які пригадали Валерію Коломєйцеву його російську мову, адже державної мови від нього не чули, обговорюючи цю новину на сайті радіо Лада ФМ.

Нагадаємо, що Валерій Коломєйцев, перебуваючи на посаді міського голови Ладижина з 2001 року вже більше 15 років, а проживши в місті Ладижин та Україні більшу частину свого життя так і не зміг вивчити української мови, використовуючи навіть на офіційних заходах таких, наприклад, як сесії та засідання виконавчого комітету, російську мову або істотно перекручений суржик, який складно назвати державною мовою.

Тому хотілось би переадресувати привітання Валерія Коломєйцева до Дня української писемності та мови йому самому, адже, щоб говорити про рідну мову та усвідомлювати себе частиною української нації, для цього потрібно принаймні вивчити цю мову. Можливо б тоді в місті було відкрито краєзнавчий музей, а поетів та літераторів рідного міста не рахували б за ворогів…
12 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2448 Коментарів: 7
Написав: ВЛАДИЖИН 12.11.2016 - 19:06
та ну на., 4 КОМЕНТАРЯ для вас уже бурхлива реакція? є багато інших новин у яких набагато більше коментарів, а Ви чогось до цеї придерлись...
Написав: pash 12.11.2016 - 19:37
ВЛАДИЖИН. ти ж сам написав, що наш мер не розмовляє державною мовою. Я ж додам,що цей текст, на сайті міської ради, він не міг сам придумати, за нього це зробила його прислуга.Якщо за більше ніж 40 років проживання на Україні і 15 років "владарювання" -мер-українець за національністю \так записано у його автобіографії/ не вивчив українську мову- то подібне поздоровлення не що інше, як знущання над мовою і державою у якій він живе!!!
Написав: Arhip 13.11.2016 - 00:42
Міський голова скоріше за все не зна про це привітання. Ці вітання до свят автоматизовані...
Написав: ВЛАДИЖИН 13.11.2016 - 11:14
pash, і шо, я майже на кожній новині щось пишу, но "Новини Ладижина" чомусь спинилися на цій новині, хоча у інших новинах є більше бурхливих реакцій.
Написав: balakuchy.duren 14.11.2016 - 09:09
ВЛАДИЖИН,
Треба писати не: "ЩОСЬ ПИШУ."
Написав: ВЛАДИЖИН 14.11.2016 - 10:09
balakuchy.duren,
а ну да, балакучому дурню видніше
Написав: balakuchy.duren 15.11.2016 - 15:03
ВЛАДИЖИН,
biggrinbiggrin А ти як думав???
На то я і дурень, щоб з дурнями спілкуватися!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль