Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Влада, Топ-5 Представники обмудсмена зафіксували порушення в Ладижинські колонії

Представники обмудсмена зафіксували порушення в Ладижинські колонії

З метою вивчення стану дотримання прав осіб, які тримаються в Ладижинській виправній установи виконання покарань та оцінки виконання рекомендацій, наданих за результатами попереднього візиту у 2013 році, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Вінницькій області спільно з громадськими моніторами здійснили повторний моніторинговий візит до Ладижинської виправної колонії (№ 39) на Вінниччині.

Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Учасники моніторингової групи відзначили, що керівництвом вказаної колонії було докладено певних зусиль на виконання наданих раніше рекомендацій. На день візиту санітарно-технічний стан більшості відвіданих приміщень був задовільний, кімнати для вживання їжі та постільна білизна в’язнів перебували у чистоті, а у кімнатах тривалих побачень проведено ремонтні роботи та оновлено інвентар.
Водночас кількість обладнаних спальних місць не забезпечувала дотримання в установі встановленої законодавством норми житлової площі (4 м2), хоча ліжка розміщені на відстані одне від одного, що не порушує право особи на приватність.

Медичною частиною виправної колонії надаються медичні послуги відповідно до ліцензії на медичну практику. Є сертифікований лікар, який проводить перед- та післятестове консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію.

Робота психолога залишається неорганізованою. Не зважаючи на систематичне ведення ним щоденників засуджених осіб, пояснити суть та зміст прописаних вправ психолог не зміг.

Обурення у моніторів викликала відсутність риби на вечерю, при тому, що вона була заявлена в меню та була у наявності в їдальні установи. Зі слів в’язнів, їм видавали лише тушковану капусту, хліб та чай.

При відвіданні дільниці з виготовлення столярних виробів працівники установи не продемонстрували на вимогу моніторингової групи засоби індивідуального захисту для працюючих осіб.

В установі відсутня наочна інформація для в’язнів про їхні права та обов’язки, організації, до яких вони можуть звернутися з метою правового захисту, а також номери телефонів «гарячих ліній».

2171_3628.jpg (62.55 Kb)
9397_3629.jpg (89.94 Kb)1908_3631.jpg (62.78 Kb)4170_3632.jpg (89.43 Kb)6353_3635.jpg (.31 Kb)1950_3636.jpg (85.08 Kb)
17 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2360 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль