Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Вибори 2014, Кучер Повна хроніка повідомлень про порушення виборчого процесу на 17 виборчому окрузі ( за лаштунками-оновлюється)

Повна хроніка повідомлень про порушення виборчого процесу на 17 виборчому окрузі ( за лаштунками-оновлюється)

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/73_231514766.jpg
Враховуючи, що вибори добігають кінця, можемо повідомити повну хроніку порушень, які фіксувались правоохоронними органами на 17 виборчому окрузі.
За матеріалами сайту Вибори 2014 - http://91.227.69.104/main
1. 16 жовтня до міліціїї смт.Теплик Вінницької області надійшло повідомлення по телефону від місцевого мешканця про те, що у вказаному селищі кандидат в народні депутати по 17 одномандатному виборчому округу Шевчук Р.Б. проводив виборчу агітацію серед працівників медицини, перебуваючи в форменному одязі працівника служби порятунку та не сплатив орендну плату за використання приміщення. Розглянуто згідно Закону України ’Про звернення громадян’. За результатами розгляду списано до справи.
2. 16 жовтня до міліції смт. Теплик Вінницької області надійшла заява від кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 17 Шевчука Р.Б. про те, що о 12.50 цього дня у зазначеному селищі місцевий житель виражався на його адресу нецензурною лайкою та розповсюджував відносно нього неправдиві відомості. Розглянуто згідно Закону України ’Про звернення громадян’. За результатами розгляду списано до справи.
3. 16 жовтня до міліції смт. Теплик Вінницької області надійшла заява довіреної особи кандидата в народні депутати по одномандатному виборчому округові № 17 Кучера М.І. про те , що близько 14 по вул.Незалежності в встановленій палатці кандидата в народні депутати по одномандатному виборчому округові № 17 Ігоря Попенка Блоку лівих сил України’ проводиться розповсюдження друкованого агітаційного матеріалу у вигляді газетного буклету , в якому містяться публікації наклепницького характеру та недостовірна інформація про кандидата в народні депутати Кучера М.І. Розглянуто згідно Закону України ’Про звернення громадян’. За результатами розгляду списано до справи.
4. 16 жовтня до міліції смт. Теплик Вінницької області надійшла заява від місцевого мешканця про те, що по вул.Незалежності кандидат в народні депутати по 17 одномандатному виборчому округу Шевчук Р.Б. проводив виборчу агітацію серед працівників медицини, перебуваючи в форменному одязі працівника служби порятунку та не сплатив орендну плату за використання приміщення. Розглянуто згідно Закону України ’Про звернення громадян’. За результатами розгляду списано до справи.
5. 16 жовтня до міліції смт. Теплик Вінницької області телефоном надійшло повідомлення від довіреної особи кандидата в народні депутати Попенко І.П. про те, що о 14:00 по вул. Незалежності невідомі особи шляхом пошкодження замка дверей проникли до кабінету директора Теплицького районного будинку культури звідки вчинили крадіжку передвиборної агітації на суму близько 4 тис. грн. Проводяться перевірка. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка).
6. 16 жовтня у м. Гайсин Вінницькій області до міліції надійшло повідомлення від особи чоловічої статі про те, що на автодорозі в напрямку м. Гайсин кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 17 І. Попенка переслідують два легкові автомобілі блокуючи рух автомобіля під його керуванням.
7. 16 жовтня у м. Гайсин Вінницької області до міліції надійшло повідомлення від кандидата в народні депутати по виборчому округу № 17 І.Попенка про те, що легковий автомобіль блокує рух автомобіля під його керуванням по вул. Плєханова в м. Гайсин.
8. 21 жовтня о 11.30 до міліції м. Бершадь Вінницької області з заявою звернулась довірена особа кандидата у народні депутати України Шостака Юрія-Януарія Васильовича в одномантатному виборчому окрузі №17 ’ВО Батьківщина’ ,про те, що невідомі особи перешкоджали виїзду з двору готелю ’Поділля’ втомобіля марки =Мереседес- Спрінтер= агітаційної мобільної групи кандидата у народні депутати України Шостака Юрія- Януарія Василовича. Проводиться перевірка.
9. 21 жовтня о 11.30 до міліції м. Бершадь Вінницької області з заявою звернувся мешканець смт. Ладижин про те, що цього ж дня біля 09.00 в м. Бершадь по вулиці Леніна на ринку агітаційна бригада від кандидата в народні депутати України Ю-Я.Шостака проводять агітацію та розповсюджують серед населення недостовірну інформацію про інших кандидатів в народні депутати України, а саме Каленича, Грицина, Кучера, Полянка та Марчука. Розглянуто згідно Закону України ’Про звернення громадян’. За результатами розгляду списано до справи.
10. 21 жовтня о 14.20 до міліції міста м. Бершадь Вінницької області надійшло повідомлення довіреної особи кандидата в народні депутати по виборчому округу - № 17 Шостака Юрія-Януарія Васильовича від „ВО Батьківщина” , про те, що 21 жовтня о 09.30 год. в по вулиці Набержній у м.Бершадь із автомобіля Мерседес - Віто, невідомою особою було викрадено газету (За вами вибір)180 примірників, у якій містився агітаційний матеріал кандидата в народні депутати Шостака Ю.Я.В. Газета надрукована ТОВ „Регіна ЛТД” у м. Вінниця, № замовлення 11-282, наклад 50 тисяч примірників. Вжитими заходами було встановлено, що крадіжку агітаційного матеріалу (газет) вчинив житель смт. Ладижин, Вінницької області, якого було затримано під час викидання газет в річку Дохно у м.Бершадь. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 157 КК України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача).
11. 21 жовтня о 15.15 до міліції міста Бершадь Вінницької області надійшло повідомлення про те, що представники кандитата в народні депутати України Ю.Шостака на автомобілі Мерседес – Віто білого кольору , розповсюджують неправдиві відомості відносно кандидата в народні депутати України М. Кучера. Розглянуто згідно Закону України ’Про звернення громадян’. За результатами розгляду списано до справи.
12. 21 жовтня о 15.20 до міліції міста Бершадь вінницької області звернувся член агітаційної бригади кандидата в народні депутати України Ю. Шостака по одномандатному виборчому округу № 17 про те, що в м. Бершадь на території Бершадської професійно технічної школи невідомі особи перешкоджають його передвиборчій агітації. Розглянуто згідно Закону України ’Про звернення громадян’. За результатами розгляду списано до справи.
13. 22.10.2014 до міліції міста Ладижин Вінницької області надійшло повідомлення від члена передвиборчого штабу кандидата в народні депутати України М.Кучера про те, що на автовокзалі міста Ладижин, який розташований по вул. Процишина проводиться незаконне росповсюдження газет з передвиборчою агітацією партії ВО ’Батьківщина’.
14. 22 жовтня до міліції смт. Тростянець Вінницької області надійшла заява місцевого жителя про те, що невідомі особи у період з 18 по 22 жовтня в смт. Тростянець розповсюджували газети ’ Блок лівих сил України’ з неправдивою інформацією про кандидата в Народні депутати України Кучера М.І. по 17 виборчому окрузі на території Тростянецького району. Розглянуто згідно Закону України ’Про звернення громадян’. За результатами розгляду списано до справи.
15. 22.10.2014 до міліції міста Ладижин Вінницької області надійшло повідомлення від члена передвиборчого штабу кандидата в народні депутати України М.Кучера про те, що на автовокзалі міста Ладижин, який розташований по вул. Процишина кандидат в народні депутати України Ю.Шостак наніс йому тілесні ушкодження.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).
16. 22.10.2014 о 15.30 до міліції міста Вінниця надійшло повідомлення від довіреної особи кандидата в народні депутати України Ю.Шостака про те, що редакція газети «Нове місто» в місті Ладижин відмовляється друкувати агітаційну інформацію про даного кандидата.
17. 22.10.2014 о 17.20 до міліції міста Ладижин Вінницької області надійшла заява від кандидата в народні депутати України Ю.Шостака про те, що 22.10.2014 в місті Ладижин о 9.30 на території автовокзалу невідомі йому люди блокували проведення передвиборчої агітації.
18. 23 жовтня 22.00 год. до міліції м. Тростянець, Вінницької області надійшла заява від довіреної особи кандидата в народні депутати України Марчука В.І., з проханням прийняти міри до представник кандидата в народні депутати України Кучера М.І., який 23.10.2014 року о 21.00 год. по вул. Наконечного забрав у двох волонтерів 500 листівок агітації за Марчука В.І. На даний час заявником не надано підтверджуючих документів на агітаційні листівки, волонтери які мали при собі агітацію притензій не мають. Проводиться перевірка.
19.24 жовтня о 22.50 у м. Ладижин Вінницької області до міліції надійшла заява кандидата в народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Кучера М.І. про те , що цього дня близько 20.20 кандидат в народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Шостак Ю.-Я.В., увірвавшись до приміщення передвиборного штабу, почав кричати, відбирати передвиборчу агітацію, наніс тілесні ушкодження працівникам штабу, а також забрав з приміщення ноутбук та телефон, та ще один телефон розбив. Проводиться перевірка.
20.24 жовтня о 23.25 у м. Ладижин Вінницької області до міліції надійшла заява члена передвиборчого штабу кандидата у народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Кучера М.І. про те, що 24 жовтня до приміщення штабу увірвались кандидат в народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Шостак Ю.-Я.В. та невідома жінка та спричинили заявниці тілесні ушкодження. Проводиться перевірка.
21.25 жовтня о 00.05 у м. Ладижин Вінницької області до міліції надійшла заява від члена передвиборчого штабу кандидата у народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Кучера М.І. про те, що 24 жовтня о 20.20 до приміщення штабу увірвались місцевий житель та невідома жінка та спричинили заявникові тілесні ушкодження, при цьому розбивши телефон. Проводиться перевірка.
22.25 жовтня о 01.35 у м. Ладижин Вінницької області до міліції надійшла заява брата кандидата в народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Шостака Ю.-Я.В. про те, що 24 жовтня о 20.30 у даному місті невідомий чоловік біля штабу кандидата в народні депутати України по мажоритарному окрузі № 17 Кучера М.І. спричинив заявникові тілесні ушкодження. Проводиться перевірка.
23. 25 жовтня о 02.00 у м. Ладижин Вінницької області до міліції надійшла заява кандидата в народні депутати України по мажоритарному окрузі № 17 Шостака Ю.-Я.В. про те, що заявникові погрожували фізичною розправою кандидат в народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Кучер М.І., його родич та охоронці. Проводиться перевірка.
24 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1123 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль